2w1 - stół jadalniany i... bilardowy

2w1 - stół jadalniany i... bilardowy

Fusion Table to z pewnością rewolucja nadająca domowej jadalni nowy wymiar. Pomysł jest genialny - po skończonej kolacji zbieramy naczynia, zdejmujemy wierzchni blat i już możnemy zaczynać rozgrywkę.

Nie da się ukryć, że takie rozwiązanie to genialne wykorzystanie przestrzeni - można cieszyć się stołem bilardowym nie przeznaczając osobnego pokoju na salon gier. Dodatkowo zyskujemy elegancki i stylowy mebel, wpisujący się w nowoczesne wnętrze naszego domu czy mieszkania. Taki "gadżet" z pewnością podniesie atrakcyjność organizowanych przez nas kolacji i sprawi, że goście będą zachwyceni. Partyjka bilarda może też się okazać ciekawym sposobem na spędzenie wieczoru we dwoje w domowym zaciszu.

Projektanci pomyśleli też o bezproblemowym przechowywaniu wszystkich akcesoriów. Kije, kule i stojaki idealnie mieszczą się pod blat, dzięki czemu nikt nawet nie będzie podejrzewał, jaką niespodziankę kryje stół. A co z łuzami - jak to możliwe, że są niewidoczne? Opatentowana konstrukcja rozciąga się, gdy kula wpada do kieszeni oraz kurczy się, gdy jest opróżniana - dzięki temu nieużywane łuzy pozostają poza zasięgiem wzroku. Kolejnym przemyślanym rozwiązaniem jest regulowana wysokość - po skończeniu posiłku z łatwością można podnieść blat do poziomu odpowiedniego do wygodnej gry.

Wygląda na to, że projektanci pomyśleli o wszystkim!

Zdjęcia: fusiontables.com

Komentarze

Ilość komentarzy: 87

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Abgcpaymn 2021-03-23 20:00:55

[url=https://thesiswritingtob.com/]help thesis[/url] writing with a thesis thesis formatting thesis defense advice

Lmopppaymn 2021-03-23 21:12:41

[url=http://essaywriteris.com/]essay writers online[/url] professional essay writers for hire who can i pay to write my essay great essay writers

Jvqqpaymn 2021-03-24 00:14:00

[url=https://dissertationahelp.com/]dissertation help online[/url] dissertation project dissertation editing services dissertation online

Fbshpaymn 2021-03-24 00:58:22

[url=https://thesisacloud.com/]thesis review[/url] thesis abstracts writing thesis thesis in writing

Abgcpaymn 2021-03-26 13:35:44

[url=https://thesiswritingtob.com/]college thesis[/url] thesis for dummies write thesis write my thesis

Fbshpaymn 2021-03-26 18:44:55

[url=https://thesisacloud.com/]best thesis editing services[/url] help thesis education thesis law thesis

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!