Furnishow 2017. Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz

Furnishow 2017. Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz

Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW odbędą się w dniach 26 - 28 października 2017 r. w warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. To okazja dla kupców meblowych, by uzupełnić swoją ofertę handlową po letnim sezonie sprzedażowym, a dla producentów, by wypromować swoje kolekcje. Organizatorem wydarzenia są Międzynarodowe Targi Poznańskie.


Targi FURNISHOW mają formułę mieszaną. Adresowane są głównie do klientów biznesowych: projektantów i architektów wnętrz, przedstawicieli sieci i salonów meblowych, przedstawicieli hurtowni i salonów typu home&garden, reprezentantów sklepów internetowych oraz hurtowych dystrybutorów mebli z zagranicy. Ostatniego dnia, w sobotę, ekspozycja dostępna będzie także dla klientów detalicznych zainteresowanych zakupem mebli. Będzie to okazja, by poszukać ciekawych inspiracji w aranżacji wnętrz.

Przewidywana liczba zwiedzających w roku 2017 - 10.000

targi meblarskie, furnishow

Targi FURNISHOW nie stanowią konkurencji wobec odbywających się w marcu w Poznaniu międzynarodowych kontraktacji meblowych MEBLE POLSKA, lecz są uzupełnieniem oferty Międzynarodowych Targów Poznańskich dla branży meblowej. Z rozmów organizatorów z kluczowymi zwiedzającymi i producentami mebli wynika, że istnieje w Polsce rynkowa potrzeba organizacji mocnych pod względem jakości profesjonalnych targów meblowych w drugiej połowie roku.


targi meblarskie, furnishow

źródło: materiały prasowe Międzynarodowych Targów Poznańskich

Sprawdź także: Around the tree na targach FURNISHOW 2017 w Warszawie


Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!