Odkryj biel na nowo

Odkryj biel na nowo

Bieli cieszy się coraz większą popularnością we wnętrzach. Ważnym elementem ich aranżacji będą także utrzymane w tej tonacji drzwi.

Elegancja w nowym stylu

Biel, niegdyś standardowa barwa w wystroju naszych mieszkań, na długi czas straciła na popularności na rzecz żywych lub pastelowych kolorów. Dziś powoli odzyskuje uznanie w oczach architektów oraz właścicieli mieszkań czy domów – szczególnie tych, którzy decydują się na wystrój w minimalistycznym, nowoczesnym stylu. Nic w tym dziwnego – biel jest barwą uniwersalną i elegancką rozświetla i optycznie powiększa wnętrze, a co najważniejsze – daje ogromne możliwości aranżacyjne.

Biały kolor jest doskonałym tłem dla mebli oraz innych elementów wystroju. W zależności od zastosowanych dodatków i ich barw oraz stylu oświetlenia, możemy nadać wnętrzu mieszkania różny charakter. Biel to świetna podstawa zarówno stylu minimalistycznego i chłodnego, jak i rustykalnego czy utrzymanego w klimacie vintage – mówi Aleksandra Białek, projektant z Grupy Walor z Wrocławia.

Styl i jakość

O utrzymanej w jasnej tonacji aranżacji wnętrza warto pomyśleć już na etapie zakupu elementów stolarki otworowej. Białe drzwi o wyjątkowej na polskim rynku jakości znajdziemy w kolekcji suwalskiego producenta. Pochodzący z niej model drzwi Opera przygotowany został z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Materiał służący do ich wykonania jest indywidualnie dobierany, a ostateczna obróbka drzwi przeprowadzana jest ręcznie. Wykonany w 100% z dębowego drewna model daje gwarancję solidności, stabilności kształtów oraz wymiarów. Jej podstawą są naturalne materiały oraz wzmacniająca elementy konstrukcyjne zewnętrzna okładzina z 3,5 mm obłogu.

Białe drzwi do każdego wnętrza

Niepowtarzalnego uroku i szlachetności dodaje drzwiom klasyczny kształt oraz wyraźnie widoczna struktura drewna. Przygotowane w białej wersji kolorystycznej drzwi doskonale sprawdzą się we wnętrzach o różnym wystroju, szczególnie jednak przypadną do gustu wielbicielom nowoczesnych aranżacji, świetnie komponując się z dodatkami o zdecydowanych, kontrastowych barwach. Docenią je również wielbiciele wnętrz utrzymanych w stylu rustykalnym bądź skandynawskim, w których biel jest barwą dominującą. Dostępne w wersji pełnej bądź z różną liczbą przeszkleń drzwi pozwalają na zastosowanie w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu, począwszy od salonów, a na łaziance czy kuchni kończąc.

 Źródło: informacja prasowa

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!