Kąpiel parowa – źródło zdrowia i piękna

Kąpiel parowa – źródło zdrowia i piękna

Pozytywne działanie kąpieli parowej znane jest już od czasów antycznych. Połączenie temperatury ok. 45 stopni i wilgotności na poziomie 100% tworzy delikatną parę, która otula ciało sprzyjając rozluźnieniu napięć mięśniowych, wzmacniając system immunologiczny i poprawiając krążenie krwi. Oczyszczone zostają drogi oddechowe oraz powierzchnia skóry.

Jeśli chcesz uzyskać funkcję kąpieli parowej bez dużych nakładów na budowę i montaż instalacji, możesz zastosować generator pary,który wymaga tylko zasilania elektrycznego. Jeśli zaś chcesz przekształcić swoją łazienkę w prawdziwe centrum SPA, zdecyduj się na kabinę prysznicowo-parową.

Dobrodziejstwo kąpieli parowej

Podczas chłodów mamy szczególnie duże zapotrzebowanie na ciepło i światło. Dobroczynna kąpiel parowa, która harmonizuje ducha i ciało oraz niweluje codzienny stres stanowi antidotum na chandrę. Idealnym rozwiązaniem jest połączenie zalet natrysku, masażu i kąpieli parowej.

Kabina parowo-prysznicowa ze zwykłej łazienki stworzy oazę wellness, gdzie wodę, odpowiednią temperaturę, światło i dźwięk można wykorzystywać dla maksymalnej przyjemności i regeneracji.

Na wyposażenie takiej kabiny składa się oświetlenie Power-LED, dysze masażowe, pakiet dźwiękowy, armatura natryskowa i generator pary. Taki zestaw gwarantuje maksimum zmysłowych przyjemności na niewielkiej powierzchni.

Maksimum komfortu na małej powierzchni

Jeśli wymagamy komfortu a dysponujemy niewielką powierzchnią, nie musimy z niczego rezygnować. Rozwiązania zastosowane wewnątrz produktu zapewniają swobodę ruchu. Można wygodnie usiąść na zintegrowanym siedzisku i rozkoszować się delikatną parą. Deszczownica oraz sześć regulowanych dysz bocznych dbają o odprężenie i ożywienie ciała. Oczywiście produkt może być wykorzystywany na co dzień jako kabina prysznicowa.

Światłoterapia i dźwięk

Multifunkcyjna kabina dba o wszystkie zmysły. Punkty świetlne Power-LED z możliwością wyboru i zmiany koloru zapewnią przyjemny nastrój wewnątrz kabiny, a z głośników zabrzmi ulubiona muzyka. Wysokiej jakości technika jest subtelnie wkomponowana w kolumnę funkcyjną wykonaną z aluminium. Wszystkie funkcje są uruchamiane za pośrednictwem nowoczesnego i funkcjonalnego panelu sterującego. Daj się ponieść przyjemnemu nastrojowi i zrzuć z barków codzienny stres.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!