include/layouts/default/content_default.php

Wnętrza publiczne

 • sdsd

  Ściany do poczytania

  dodano: 12-10-2011r.

  Muzeum Książki dla Dzieci w Hadze zorganizowało wystawę pt.”Papiri”.Wnętrze muzeum,zaprojektowane przez studio Platvorm i biuro Grob Enzo,od stóp do głów wypełnione zostało książkami.

  czytaj
 • sdsd

  Ekscentryczni Brytyjczycy

  dodano: 11-10-2011r.

  Różowo, złoto, błyszcząco. Barokowy przepych w każdym calu. Zaprojektowany przez londyńskie Jenner Studio butik perfumeryjnej marki Penhaligon w Singapurze już z daleka bije po oczach...

  czytaj
 • sdsd

  Federal Cafe

  dodano: 10-10-2011r.

  W Barcelonie,powstało miejsce,które zaprasza z ulicy nieformalnym wnętrzem,wijącymi się ku niebu schodami oraz tarasem.Otwarta przestrzeń lokalu,wychodząca wprost na ulicę,jest dziełem architekt Barbary Appolloni.

  czytaj
 • sdsd

  Myślami w Central Parku

  dodano: 07-10-2011r.

  O czym marzy każdy nowojorczyk w godzinach pracy?O ucieczce do Central Parku. To skojarzenie wykorzystali architekci ze studia LTL Architects projektując biuro dla firmy Open Plans,organizacji...

  czytaj
 • sdsd

  Atelier warsztat

  dodano: 07-10-2011r.

  Jednym z najbardziej popularnych trendów wnętrzarskich w ostatnich latach jest połączenie industrialnych, surowych wnętrz ze znalezionymi na targach staroci meblami w stylu vintage.

  czytaj
 • sdsd

  Kolekcja za wycinanką

  dodano: 06-10-2011r.

  Włoscy architekci z biura Duccio Grassi zaprojektowali nowy sklep Max Mary w Hong Kongu. Projektantom zależało na tym aby cała przestrzeń stała się w pewnym sensie...

  czytaj
 • sdsd

  Mosiężna lekkość

  dodano: 06-10-2011r.

  Szwedzkie studio Uglycut ukończyło projekt restauracji w Sztokholmie.Wnętrze jest typowym przykładem tego jak za na niewielki budżet można stworzyć miejsce przytulne i miłe dla oka.

  czytaj
 • sdsd

  Skrzydlata kawiarnia

  dodano: 05-10-2011r.

  Projektanci z Kidosaki Architects Studio postawili w samym centrum miasta Nagoya kawiarnię,której wnętrze zainspirowane jest kształtem ptasich gniazd.

  czytaj
 • sdsd

  Mrożona feeria

  dodano: 05-10-2011r.

  Na australijskiej plaży Bondi mieści się nowopowstały sklep z jogurtami mrożonymi pod nazwą Twisted.Projektem wnętrza zajęło się biuro Morris Selvatico.

  czytaj
 • sdsd

  Nierealny pejzaż

  dodano: 04-10-2011r.

  W londyńskim barze Dream-Bags Jaguar Shoes,ściany pokryte zostały tapetą,która w zależności od intensywności i strumienia światła zmienia swoją kolorystykę.

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!