Wnętrza publiczne

 • sdsd

  Kolekcja za wycinanką

  dodano: 06-10-2011r.

  Włoscy architekci z biura Duccio Grassi zaprojektowali nowy sklep Max Mary w Hong Kongu. Projektantom zależało na tym aby cała przestrzeń stała się w pewnym sensie...

  czytaj
 • sdsd

  Mosiężna lekkość

  dodano: 06-10-2011r.

  Szwedzkie studio Uglycut ukończyło projekt restauracji w Sztokholmie.Wnętrze jest typowym przykładem tego jak za na niewielki budżet można stworzyć miejsce przytulne i miłe dla oka.

  czytaj
 • sdsd

  Skrzydlata kawiarnia

  dodano: 05-10-2011r.

  Projektanci z Kidosaki Architects Studio postawili w samym centrum miasta Nagoya kawiarnię,której wnętrze zainspirowane jest kształtem ptasich gniazd.

  czytaj
 • sdsd

  Mrożona feeria

  dodano: 05-10-2011r.

  Na australijskiej plaży Bondi mieści się nowopowstały sklep z jogurtami mrożonymi pod nazwą Twisted.Projektem wnętrza zajęło się biuro Morris Selvatico.

  czytaj
 • sdsd

  Nierealny pejzaż

  dodano: 04-10-2011r.

  W londyńskim barze Dream-Bags Jaguar Shoes,ściany pokryte zostały tapetą,która w zależności od intensywności i strumienia światła zmienia swoją kolorystykę.

  czytaj
 • sdsd

  Rollercoaster na suficie

  dodano: 03-10-2011r.

  W Centrum Pompidou w Paryżu powstało centrum rozrywki dla młodzieży pod nazwą studio 13/16.Autorem i pomysłodawcą przestrzeni jest architekt Lehanneur Mathieu.

  czytaj
 • sdsd

  Design zrównoważony

  dodano: 30-09-2011r.

  Fastvinic,to nowa restauracja serwująca kanapki,która tego lata w słonecznej Barcelonie otworzyła swoje podwoje.Ale bynajmniej nie są to bomby kaloryczne.Delicje serwowane w katalońskim barze są w...

  czytaj
 • sdsd

  Lustrzany kalejdoskop

  dodano: 30-09-2011r.

  W XIX-wiecznej kamienicy zlokalizowanej w sercu Sztokholmu,powstało biuro agencji No Picnic,specjalizującej się w konsultingu w dziedzinie wzornictwa,identyfikacji wizualnej i designu industrialnego.

  czytaj
 • sdsd

  Wędrująca ściana

  dodano: 30-09-2011r.

  Zespół architektów z biura Pedra Silva Architects w Lizbonie,zaprojektowało biuro dla Fraunhofer Portugal,organizacji pozarządowej.Organizacja odpowiedzialna jest za wiele innowacji w obszarze technologii,np.formatu pliku MP3.

  czytaj
 • sdsd

  W objęciach kokonu

  dodano: 29-09-2011r.

  116 i 118 piętro hotelu Ritz-Carlton w Hong Kongu zamienione zostało w przestronne,wielkomiejskie spa.Wnętrze jest jak kokon otulający przybyszy szukających równowagi pomiędzy duszą i ciałem.

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!