Wnętrza publiczne

 • sdsd

  Wyrzeźbione przez wodę

  dodano: 17-10-2011r.

  Płynne linie, miękko wijące się ściany, obłe formy. Każdy element wnętrza nowego salonu wystawowego firmy Roca w Londynie wygląda, jakby został wyrzeźbiony przez wodę.

  czytaj
 • sdsd

  Podniebny lot

  dodano: 14-10-2011r.

  Londyńska agencja Priestmangoode podjęła się zaaranżowania wnętrza nowego boeinga A380 linii Lufthansa.Studio zaprojektowało wnętrza klasy biznes i ekonomicznej.

  czytaj
 • sdsd

  Trzy kolory

  dodano: 14-10-2011r.

  Biały, żółty i czarny. Te trzy kolory wystarczyły, by nadać wnętrzu biura agencji modelek Lexington Avenue w Walencji niepowtarzalny, zapadający w pamięć charakter.

  czytaj
 • sdsd

  Motyle i cytryny

  dodano: 13-10-2011r.

  Pekińska herbaciarnia,która zwykle umila przybyszom czas smacznym napojem tym razem oprócz tego stała się również jednym z obiektów wystawowych podczas Pekińskiego Tygodnia Designu.

  czytaj
 • sdsd

  Nowoczesny magazyn

  dodano: 13-10-2011r.

  W amerykańskim mieście Durham w stanie Północna Karolina w miejscu gdzie w XIX wieku składowano tytoń powstało biuro o powierzchni 90 000 m². W środku...

  czytaj
 • sdsd

  Kalejdoskop, wieżowce i starożytny Rzym

  dodano: 13-10-2011r.

  Edukacja dzieci w Hong Kongu odbywa się pod ogromną presją. Dlatego, projektując centrum edukacyjne dla najmłodszych, architekci z pracowni XSS postanowili stworzyć miejsce przyjemne...

  czytaj
 • sdsd

  Ściany do poczytania

  dodano: 12-10-2011r.

  Muzeum Książki dla Dzieci w Hadze zorganizowało wystawę pt.”Papiri”.Wnętrze muzeum,zaprojektowane przez studio Platvorm i biuro Grob Enzo,od stóp do głów wypełnione zostało książkami.

  czytaj
 • sdsd

  Ekscentryczni Brytyjczycy

  dodano: 11-10-2011r.

  Różowo, złoto, błyszcząco. Barokowy przepych w każdym calu. Zaprojektowany przez londyńskie Jenner Studio butik perfumeryjnej marki Penhaligon w Singapurze już z daleka bije po oczach...

  czytaj
 • sdsd

  Federal Cafe

  dodano: 10-10-2011r.

  W Barcelonie,powstało miejsce,które zaprasza z ulicy nieformalnym wnętrzem,wijącymi się ku niebu schodami oraz tarasem.Otwarta przestrzeń lokalu,wychodząca wprost na ulicę,jest dziełem architekt Barbary Appolloni.

  czytaj
 • sdsd

  Myślami w Central Parku

  dodano: 07-10-2011r.

  O czym marzy każdy nowojorczyk w godzinach pracy?O ucieczce do Central Parku. To skojarzenie wykorzystali architekci ze studia LTL Architects projektując biuro dla firmy Open Plans,organizacji...

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!