Neutralny beton

dodano: 23.03.2012r.

Duże wnętrze o gołych, betonowych ścianach pokrytych plamami z zaprawy – taki obraz ukazał się oczom architektów z biura Torafu Architects, kiedy razem z klientami odwiedzili mieszkanie w trakcie kapitalnego remontu. Efekt wydał się im na tyle interesujący, że postanowili zachować ten prowizoryczny, surowy charakter przestrzeni i zminimalizować dalsze interwencje.

Komentarze

Ilość komentarzy: 3

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Corey 2012-04-24 13:52:31

Obrońco zasad etyki i dobrych obcayzjf3w .!!!!! Na określenie Pana Rysia za to co zrobił, to brakuje już słf3w, nawet tych niecenzuralnych. Och Ty bohaterze, obrońco prawa, etyki i dobrych obcayzjf3w , żenada W jego donosie, jest zero merytorycznych argumentf3w, mających bezpośredni związek, z kompetencjami i zakresem pracy wykonywanej przez Panią A.R.Ale w pomf3wieniach, w obrażaniu innych, naruszaniu dobrego imienia, df3br osobistych innych, Szanowny Ryśku, jesteś najlepszy. Dlaczego w swo

Gadmumai 2012-04-27 04:04:29

Brak słf3w !!! I niech ktoś powie, że jemu się ta taczka nie należy!! Albo zayatpm inaczej: czy jest jeszcze ktoś, kto chce żeby taki człowiek, zdolny do takich rzeczy, zarządzał jego majątkiem i pieniędzmi???? Toż to 100% -towy Lucyfer!!!! Wynocha z naszej Spf3łdzielni!!!!

Denis 2014-04-20 10:12:02

a mi to wyglada na tekst osoby po 50tce ktora stara sie nabdoric roznice kulturowe zwiazane z netem, nie nalezy sie az tak spinac, no chyba ze pospinac sie mozna o to ze lg pr buje za pozno wcisnac ludziom kiepski telefon ze starym systemem. Zamias bawic sie w upokarzanie ludzi lepiej gdyby zainwestowali w dzial design i engineering.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!