Graficzna elegancja

Graficzna elegancja

Elegancka forma, naturalny materiał, precyzja wykonania – te trzy aspekty połączyli projektanci ze studia Lievore Altherr Molina z Barcelony tworząc krzesło 'Saya'.

Tym, co wyróżnia mebel, jest płynna linia, wyrazista sylwetka i ciepły, naturalny materiał. W intencji projektantów, krzesło miało być jak 'znak, gest, symbol graficzny wykonany z drewna, który staje się akcentem dopełniającym przestrzeń'.

Krzesło 'Saya' to ostatni owoc współpracy między hiszpańskim studiem projektowym i włoską firmą meblarską Arper. Wykonane z dębu, dostępne jest zarówno w wersji wykończonej bejcą bezbarwną lub w kolorze drewna teakowego, jak i w kilku bardziej wyrazistych barwach: białej, czarnej i trzech odcieniach czerwieni.

Dzięki swojej eleganckiej, uniwersalnej formie, krzesła 'Saya' doskonale nadaje się zarówno do przestrzeni biurowych, jak i mieszkalnych, a także restauracji i innych przestrzeni publicznych.

Nogi krzesła mogą być zrobione z drewna lub z chromowanej stali. W tej drugiej wersji mebel świetnie sprawdzi się w przestrzeniach publicznych i jest wygodniejszy w magazynowaniu.

Oficjalną premierę krzesło będzie miało na targach Salone del Mobile w Mediolanie w kwietniu tego roku.

Fot: Lievore Altherr Molina

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!