Designerski apartament w Pradze

Designerski apartament w Pradze

Apartament znajduje się w budynku z przełomu XIX wieku w dzielnicy Bubeneč w Pradze. Należy do młodych ludzi, którzy kochają zwierzęta. Wystrój wnętrz miał być dopasowany do potrzeb, upodobań i stylu życia mieszkańców. Projekt był bardzo wymagający, ale rezultaty przeszły najśmielsze oczekiwania. Subtelne kolory, takie jak złoto, biel, czy beże łączą się wspaniale z designerskimi meblami i dodatkami od znanych projektantów.

Czy korytarz musi być nudny?

Ten projekt pokazuje, że absolutnie nie. Dosyć duży korytarz został urozmaicony podłogą w specyficzny, geometryczny biało- czarny wzór. Dzięki temu, jest spójny z całym mieszkaniem. Aby przejść do salonu, należy pokonać duże, klasyczne drzwi z przeszkleniami. Wpisują się w klimat całego projektu i robią bardzo duże wrażenie. Ta sama podłoga została zastosowana również w łazience, do której zaraz przejdziemy.

Designerski apartament w Pradze

W domach z betonu…

Może być pięknie. Ta łazienka jest na to najlepszym dowodem. Betonowe ściany, szafki łazienkowe i lustro. Te wszystkie elementy mogłyby w łazience sprawiać wrażenie zimna. Tak się nie stało, dzięki białej wannie oraz wcześniej opisanej podłodze. Łazienka ma swój klimat. Na tyle uniwersalny, że może przypaść do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Designerski apartament w Pradze

Sypialnia idealna do wypoczynku

Każdy, kto lubi spędzać w sypialni mnóstwo czasu, na pewno zachwyci się tym projektem. Mamy tutaj nie tylko duże, wygodne łóżko, ale również małe biurko i regał z książkami. Bardzo ciekawym zabiegiem jest umieszczenie w ogromnej wnęce okiennej siedziska z poduszkami. Dzięki temu, można jednocześnie oddawać się lekturze i podziwiać widoki. Warto jeszcze zwrócić uwagę na salon, który jest prosty, wygodny, a cały wystój tworzą nietypowe dodatki. Nasze serce skradła złota lampa wisząca. Cudo!

Zobacz galerię zdjęć wnętrza apartamentu

Apartament w Pradze – metryczka projektu

Studio Malfinio
Autorka projektu: Martina Homolková
Lokalizacja: Praga   
Kraj: Czechy
Realizacja: 2022
Metraż 123 m²
Zdjęcia: BoysPlayNice
Wsparcie techniczne: Petr Klapka
Opracowanie: Marlena Kopacz

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!