HOT

 • sdsd

  Papierowa zebra

  dodano: 10-10-2011r.

  Podczas tegorocznego Tygodnia Designu w duńskiej stolicy zaprezentowany został projekt krzesła-zebry autorstwa Mathiasa Bentgssona,skandynawskiego designera tworzącego w Londynie.

  czytaj
 • sdsd

  Federal Cafe

  dodano: 10-10-2011r.

  W Barcelonie,powstało miejsce,które zaprasza z ulicy nieformalnym wnętrzem,wijącymi się ku niebu schodami oraz tarasem.Otwarta przestrzeń lokalu,wychodząca wprost na ulicę,jest dziełem architekt Barbary Appolloni.

  czytaj
 • sdsd

  Myślami w Central Parku

  dodano: 07-10-2011r.

  O czym marzy każdy nowojorczyk w godzinach pracy?O ucieczce do Central Parku. To skojarzenie wykorzystali architekci ze studia LTL Architects projektując biuro dla firmy Open Plans,organizacji...

  czytaj
 • sdsd

  Życie na rusztowaniu

  dodano: 07-10-2011r.

  Podczas tegorocznego Tygodnia Designu w Kopenhadze duński zespół Erik Juul Architects oraz biuro architektury krajobrazu Bang og LINNET Landskab,zaprezentowali dom-instalację

  czytaj
 • sdsd

  Atelier warsztat

  dodano: 07-10-2011r.

  Jednym z najbardziej popularnych trendów wnętrzarskich w ostatnich latach jest połączenie industrialnych, surowych wnętrz ze znalezionymi na targach staroci meblami w stylu vintage.

  czytaj
 • sdsd

  Laureaci Konkursu Loft Design

  dodano: 06-10-2011r.

  Blisko 100 prac zgłoszonych do konkursu na aranżację wnętrz loftu udowodniło, jak bardzo loftowe przestrzenie potrafią pobudzić naszą wyobraźnię podsuwając niezliczone pomysły aranżacyjne.

  czytaj
 • sdsd

  Mosiężna lekkość

  dodano: 06-10-2011r.

  Szwedzkie studio Uglycut ukończyło projekt restauracji w Sztokholmie.Wnętrze jest typowym przykładem tego jak za na niewielki budżet można stworzyć miejsce przytulne i miłe dla oka.

  czytaj
 • sdsd

  Skrzydlata kawiarnia

  dodano: 05-10-2011r.

  Projektanci z Kidosaki Architects Studio postawili w samym centrum miasta Nagoya kawiarnię,której wnętrze zainspirowane jest kształtem ptasich gniazd.

  czytaj
 • sdsd

  Stylowa pralnia

  dodano: 05-10-2011r.

  Domowa pralnia nie musi być wnętrzem sztampowym ani nudnym.Dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom może stać się stylowa, „lekka” i z charakterem.

  czytaj
 • sdsd

  Mrożona feeria

  dodano: 05-10-2011r.

  Na australijskiej plaży Bondi mieści się nowopowstały sklep z jogurtami mrożonymi pod nazwą Twisted.Projektem wnętrza zajęło się biuro Morris Selvatico.

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!