HOT

 • sdsd

  Zielona przystań

  dodano: 14-10-2011r.

  W Sao Paulo,największym mieście gorącej Brazylii,powstało wnętrze dla architekta wykonane przez architekta.Wenezuelski projektant Pedro Useche swoją rezydencję umieścił w ekskluzywnej dzielnicy Morumbi,niedaleko słynnych faveli Paraisópolis.

  czytaj
 • sdsd

  Podniebny lot

  dodano: 14-10-2011r.

  Londyńska agencja Priestmangoode podjęła się zaaranżowania wnętrza nowego boeinga A380 linii Lufthansa.Studio zaprojektowało wnętrza klasy biznes i ekonomicznej.

  czytaj
 • sdsd

  Trzy kolory

  dodano: 14-10-2011r.

  Biały, żółty i czarny. Te trzy kolory wystarczyły, by nadać wnętrzu biura agencji modelek Lexington Avenue w Walencji niepowtarzalny, zapadający w pamięć charakter.

  czytaj
 • sdsd

  Kalejdoskop, wieżowce i starożytny Rzym

  dodano: 13-10-2011r.

  Edukacja dzieci w Hong Kongu odbywa się pod ogromną presją. Dlatego, projektując centrum edukacyjne dla najmłodszych, architekci z pracowni XSS postanowili stworzyć miejsce przyjemne...

  czytaj
 • sdsd

  Ściany do poczytania

  dodano: 12-10-2011r.

  Muzeum Książki dla Dzieci w Hadze zorganizowało wystawę pt.”Papiri”.Wnętrze muzeum,zaprojektowane przez studio Platvorm i biuro Grob Enzo,od stóp do głów wypełnione zostało książkami.

  czytaj
 • sdsd

  W stalowych ramach

  dodano: 12-10-2011r.

  Niektórzy cenią sobie przytulne wnętrza z miękkimi dywanami, ciepłymi kolorami na ścianach i bibelotami na drewnianych regałach. Inni

  czytaj
 • sdsd

  Ekscentryczni Brytyjczycy

  dodano: 11-10-2011r.

  Różowo, złoto, błyszcząco. Barokowy przepych w każdym calu. Zaprojektowany przez londyńskie Jenner Studio butik perfumeryjnej marki Penhaligon w Singapurze już z daleka bije po oczach...

  czytaj
 • sdsd

  Papierowa zebra

  dodano: 10-10-2011r.

  Podczas tegorocznego Tygodnia Designu w duńskiej stolicy zaprezentowany został projekt krzesła-zebry autorstwa Mathiasa Bentgssona,skandynawskiego designera tworzącego w Londynie.

  czytaj
 • sdsd

  Federal Cafe

  dodano: 10-10-2011r.

  W Barcelonie,powstało miejsce,które zaprasza z ulicy nieformalnym wnętrzem,wijącymi się ku niebu schodami oraz tarasem.Otwarta przestrzeń lokalu,wychodząca wprost na ulicę,jest dziełem architekt Barbary Appolloni.

  czytaj
 • sdsd

  Myślami w Central Parku

  dodano: 07-10-2011r.

  O czym marzy każdy nowojorczyk w godzinach pracy?O ucieczce do Central Parku. To skojarzenie wykorzystali architekci ze studia LTL Architects projektując biuro dla firmy Open Plans,organizacji...

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!