HOT

 • sdsd

  Skrzydlata kawiarnia

  dodano: 05-10-2011r.

  Projektanci z Kidosaki Architects Studio postawili w samym centrum miasta Nagoya kawiarnię,której wnętrze zainspirowane jest kształtem ptasich gniazd.

  czytaj
 • sdsd

  Stylowa pralnia

  dodano: 05-10-2011r.

  Domowa pralnia nie musi być wnętrzem sztampowym ani nudnym.Dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom może stać się stylowa, „lekka” i z charakterem.

  czytaj
 • sdsd

  Mrożona feeria

  dodano: 05-10-2011r.

  Na australijskiej plaży Bondi mieści się nowopowstały sklep z jogurtami mrożonymi pod nazwą Twisted.Projektem wnętrza zajęło się biuro Morris Selvatico.

  czytaj
 • sdsd

  Nierealny pejzaż

  dodano: 04-10-2011r.

  W londyńskim barze Dream-Bags Jaguar Shoes,ściany pokryte zostały tapetą,która w zależności od intensywności i strumienia światła zmienia swoją kolorystykę.

  czytaj
 • sdsd

  Mobilne ściany

  dodano: 04-10-2011r.

  W Tokio powstało mieszkanie,którego cechą charakterystyczną są ruchome ściany.Autorem projektu jest studio Yuko Shibata.Mobilne ściany maksymalizują funkcjonalność przestrzeni oraz sprawiają,że mieszkanie przeznaczone dla gospodarstw 1-osobowych...

  czytaj
 • sdsd

  Oszczędny sześcian

  dodano: 03-10-2011r.

  W Kanagawie powstał dom projektu studia Shinichi Ogawa and Associates.Dwupoziomowe wnętrze jest odważne i ascetyczne. Jego oryginalność polega na śmiałym zagospodarowaniu przestrzeni.

  czytaj
 • sdsd

  Rollercoaster na suficie

  dodano: 03-10-2011r.

  W Centrum Pompidou w Paryżu powstało centrum rozrywki dla młodzieży pod nazwą studio 13/16.Autorem i pomysłodawcą przestrzeni jest architekt Lehanneur Mathieu.

  czytaj
 • sdsd

  Design zrównoważony

  dodano: 30-09-2011r.

  Fastvinic,to nowa restauracja serwująca kanapki,która tego lata w słonecznej Barcelonie otworzyła swoje podwoje.Ale bynajmniej nie są to bomby kaloryczne.Delicje serwowane w katalońskim barze są w...

  czytaj
 • sdsd

  Lustrzany kalejdoskop

  dodano: 30-09-2011r.

  W XIX-wiecznej kamienicy zlokalizowanej w sercu Sztokholmu,powstało biuro agencji No Picnic,specjalizującej się w konsultingu w dziedzinie wzornictwa,identyfikacji wizualnej i designu industrialnego.

  czytaj
 • sdsd

  Wędrująca ściana

  dodano: 30-09-2011r.

  Zespół architektów z biura Pedra Silva Architects w Lizbonie,zaprojektowało biuro dla Fraunhofer Portugal,organizacji pozarządowej.Organizacja odpowiedzialna jest za wiele innowacji w obszarze technologii,np.formatu pliku MP3.

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!