Kaskady gruntowych pomp ciepła do 1,4 MW. Webinarium Stiebel Eltron

Kaskady gruntowych pomp ciepła do 1,4 MW. Webinarium Stiebel Eltron

Pompy ciepła WPE-I H 400 Premium otwierają niezwykłe możliwości w zakresie ogrzewania i chłodzenia obiektów. To unikalne rozwiązanie dedykowane inwestycjom komercyjnym. Zapraszamy na kolejne spotkanie techniczne firmy Stiebel Eltron, które poświęcone będzie kaskadom gruntowych pomp ciepła do 1,4 MW. Webinarium odbędzie się 10 maja 2022 o godz. 11:00. Udział bezpłatny. Zarejestruj się już teraz.

W programie webinarium:

1. Charakterystyka gruntowych pomp ciepła WPE-I 33-87 H400 Premium
2. Łączenia pomp ciepła w kaskady – na co zwrócić uwagę?
3. Funkcje pomp ciepła w kaskadzie (grzanie, chłodzenie, przygotowanie c.w.u.)
4. Przykładowe rozwiązania systemowe kaskad gruntowych pomp ciepła

Przewidywany czas: 90 minut + odpowiedzi na zadane pytania na końcu webinarium.

 Prowadzący szkolenie: Adam Koniszewski, Project Business Director, Stiebel Eltron Polska

Adam Koniszewski Stiebel Eltron

Można powiedzieć, że w moim przypadku zainteresowanie i wykształcenie łączy się w jedno z pracą zawodową i w tym aspekcie jestem człowiekiem spełnionym. Ukończyłem dwa kierunki studiów magisterskich ściśle związanych z branżą HVACR. W 2009 r. była to Politechnika Gdańska (kierunek mechanika i budowa maszyn), specjalność systemy, urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne oraz w 2012 r. Politechnika Białostocka (kierunek inżyniera środowiska), specjalność sieci i systemy sanitarne. W dniu obrony pracy magisterskiej dostałem swoją pierwszą, poważną pracę w jednej z wiodących firm na rynku, która zajmuje się odnawialnymi źródłami energii. Obecnie od 2020r. pełnię funkcję dyrektora ds inwestycji w firmie Stiebel Eltron Polska.

Ponadto jestem autorem kilkudziesięciu artykułów na temat systemów grzewczych i chłodzących opartych na odnawialnych źródłach energii. Okazjonalnie prowadzę zajęcia na wyższych uczelniach jako wykładowca z przemysłu. Dodatkowo posiadam uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Adresaci szkolenia
Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

Certyfikat udziału w szkoleniu
Certyfikat udziału w szkoleniu mogą otrzymać chętne osoby, które uczestniczyły w transmisji na żywo przez co najmniej połowę spotkania. Czas będzie weryfikowany przez redakcję. Zaraz po zakończeniu webinarium każdy uczestnik otrzyma ankietę do wypełnienia. Na jej podstawie będą wystawiane certyfikaty i wysyłane drogą mailową w formie pdf.

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!