Mieszkanie na wynajem z przewagą betonu

Mieszkanie na wynajem z przewagą betonu

Czy mieszkanie, w którym dominuje beton może być przytulne? Okazuje się, że tak. Wystarczy tylko dołączyć do niego odpowiednie kolory. W tym przypadku mamy błękit oraz pomarańcz. W mieszkaniu nie brakuje również czarnych akcentów, które dodają mu elegancji.

Mieszkanie pod wynajem

Mieszkanie jest częścią inwestycji Private Rented Sector. Zostało zaprojektowane i wykończone przez Decoroom. Najem instytucjonalny mieszkań polega na budowaniu i wykańczaniu mieszkań od razu przeznaczonych do tego celu. Jest to ciekawe rozwiązanie dla młodych ludzi, którzy nie chcą mieć mieszkania na własność.

Tego rodzaju mieszkania są przytulne, praktyczne i ciepłe. Na wyposażeniu są na przykład: TV, Wi-Fi, szafki, pełnowymiarowa kuchnia oraz rozkładana sofa. Często w mieszkaniach pod wynajem znajdują się przestrzenie wspólne, które służą do spotkań albo do pracy, czy do nauki. Opisywane  mieszkanie znajduje się na warszawskiej Pradze.

Mieszkanie na wynajem z przewagą betonu

Połączenie stylu skandynawskiego i industrialnego

Te dwa nadal bardzo popularne style urządzania wnętrz zostały przełamane przez elementy pop-artu na ścianach oraz kolorowe sufity. Na ścianie w salonie mamy tapetę imitującą beton oraz bardzo jasną podłogę. Natomiast sufit został pomalowany na subtelny, pastelowy kolor. Ta sama barwa przewija się na zabudowie kuchennej. Dzięki temu, wnętrze jest spójne i bardziej przytulne. Poza pastelowym kolorem do wykonania zabudowy kuchennej użyto również na frontach szafek górnych jasne drewnopodobnej płyty meblowej. Pełni ona nie tylko funkcję estetyczną, ale również ochronną dla ściany przy blacie roboczym.

Mieszkanie na wynajem z przewagą betonu

Kolorystyka mieszkania

W tym mieszkaniu na wynajem dominują uniwersalne kolory takie jak szarość, biel, czy czerń. Są one przełamane przez akcenty kolorystyczne, widoczne między innymi na zabudowie kuchennej, pomarańczowym fotelu w części wypoczynkowej oraz na szafie w sypialni.

Muszę tutaj również wspomnieć o tym, że mieszkanie na warszawskiej Pradze jest nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale też funkcjonalnym. Pomieszczenia zostały rozplanowane w taki sposób, aby nie korzystanie z nich było w jak największym stopniu komfortowe. Dowodem na to jest na przykład dobrze rozplanowana część kuchenna, czy pojemna szafa w sypialni z bardzo dużą ilością miejsca do przechowywania.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Vintage na Mokotowie- metryczka projektu

 Typ wnętrza: prywatne, mieszkanie
Inwestor: prywatny
Lokalizacja: Praga, Warszawa
Projekt wnętrza: Decoroom
Fotograf: PionPoziom
Rok: 2022
Opracowanie: Marlena Kopacz

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!