IV edycja konkursu Jawor-Parkiet Design Awards

IV edycja konkursu Jawor-Parkiet Design Awards

Już po raz czwarty Producent Podłóg Drewnianych Jawor-Parkiet zaprasza wszystkich architektów, projektantów i studentów kierunków architektonicznych do wzięcia udziału w konkursie Jawor-Parkiet Design Awards. Projekty będzie można zgłaszać już od 4 kwietnia. Jak co roku do zdobycia są nie tylko nagrody finansowe, ale też wspólna, odkrywcza podróż – tym razem do Wiednia!

Zgodnie z regulaminem konkursu, każdy uczestnik chętny do rywalizacji o podium, może przygotować łącznie 4 wizualizacje z podłogami Jawor-Parkiet. W tym roku należy przydzielić je do jednej z czterech obowiązujących kategorii:
•  sypialnia,
•  salon,
•  pokój dziecięcy,
•  przestrzeń komercyjna 

W każdym z projektów uczestnik może zgłosić maksymalnie dwa ujęcia tego samego pomieszczenia.

Nagrody
Dla zwycięzców przewidziano nagrody finansowe. Za I, II i III miejsce przysługiwać będą vouchery kolejno w kwocie: 8 000, 4 000 i 2 000 zł. Wszyscy laureaci, wyróżnieni i jury, tradycyjnie zostaną zaproszeni też do udziału w podróży do kolejnej europejskiej stolicy najlepszego designu i sztuki. W tym roku organizator postawił na Wiedeń.

Finał jest najważniejszą częścią konkursu, wymaga więc szczególnej oprawy. Każdego roku autorów najlepszych prac zapraszamy na wyjazd do europejskiego kraju, który słynie z ciekawej  architektury i designu. Dwukrotnie były to Włochy, ostatnio Holandia, a teraz czas na Wiedeń. W naszej opinii taka wyprawa to doskonała okazja do czerpania inspiracji do dalszego rozwoju warsztatu nagrodzonych, a dla nas do tworzenia kolejnych kolekcji. Wspólnie spędzony czas pozwala też na integrację i budowanie kolejnych przyszłościowych relacji niosących obustronną korzyść – mówi Janusz Gawiński, Dyrektor Generalny Jawor-Parkiet.

Harmonogram:
Zgłoszenia projektów - do 4 maja 2022r.
Ogłoszenie wyników - 23 maja 2022r. 

Więcej o konkursie na stronie organizatora: konkurs.jawor-parkiet.pl.

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!