Znamy laureatów konkursu Samsung ,,Projektuj z Bespoke”

Znamy laureatów konkursu Samsung ,,Projektuj z Bespoke”

W lipcu 2021 roku marka Samsung ogłosiła konkurs na projekt lub realizację z użyciem m.in. lodówki Bespoke. Konkurs skierowany był do architektów, projektantów, studentów architektury, którzy swoje prace mogli zgłaszać w kategoriach: Projekt koncepcyjny oraz Projekt zrealizowany.

Wyniki konkursu

Główną nagrodę w postaci 5 000 PLN brutto w kategorii Projekt koncepcyjny zdobyła Agnieszka Szopieraj.

Uzasadnienie Jury:
Praca w sposób esencjonalny i perfekcyjny oddaje to, co było przedmiotem konkursu. Lodówka Bespoke tworzy harmonijną całość z wnętrzem, ale zarazem stanowi oryginalny element. Przestrzeń utrzymana jest w idealnej równowadze, a sposób podania projektu jest na najwyższym poziomie.

Drugie miejsce i nagrodę w postaci 3 000 PLN brutto w kategorii Projekt koncepcyjny zdobyła Olga Kuzmenko.

Uzasadnienie Jury:
Projekt urzeka nastrojem oraz kolorem. Całość utrzymana jest w stonowanych barwach i uzupełniona wyszukanymi dodatkami. Zaprezentowany projekt w sposób doskonały prezentuje związek lodówki Bespoke ze stylistyką kuchni, wnosząc nową wartość do tej przestrzeni.

Trzecie miejsce i nagrodę w postaci 2 000 PLN brutto w kategorii Projekt koncepcyjny Jury przyznało Łukaszowi Głogowskiemu.

Uzasadnienie Jury:
Zaprezentowany projekt w sposób perfekcyjny pokazuje niewielkie mieszkanie i to, jak lodówka Bespoke wpisuje się w jego przestrzeń. Jest to ukłon w stronę modułowości produktu, który może „rosnąć” wraz z rodziną. Podanie projektu jest bliskie doskonałości.

Serdecznie gratulujemy laureatom!

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!