Nietypowe biuro Grupy KDM

Nietypowe biuro Grupy KDM

Gdy patrzy się na to biuro, to w pierwszej chwili można odnieść wrażenie, że nic do siebie nie pasuje i jednocześnie, że wszystko do siebie pasuje. Taki efekt można osiągnąć tylko wtedy, gdy w projekt aranżacji wnętrza włoży się mnóstwo czasu i serca. Tutaj każda część pomieszczenia jest bardzo dobrze przemyślana. To widać, a patrzenie na to wnętrze jest prawdziwą przyjemnością.

Dwupoziomowe biuro

Na pierwszym poziomie znajdują się biurka do pracy z wygodnymi fotelami, bardzo ciekawa szafa z ogromną ilością miejsca na segregatory, duża drukarka. Wnętrze przypominałoby wiele innych biur, gdyby nie dodatek koloru. Możemy tutaj dodatkowo zobaczyć wygodną, niebieską huśtawkę. Pracownicy w razie potrzeby mogą się na niej przez chwilę pohuśtać i zrelaksować. Obok huśtawki jest stożkowa kolumna, która służy na przykład do odłożenia na nie drobnych przyborów biurowych.

Na tym poziomie zwraca uwagę również brązowo-szara wykładzina, która wygląda tak, jakby była złożona z niewielkich kwadratów. Ciekawym elementem wystroju tej powierzchni biurowej jest również sufit. Przypomina on sufit ze starej fabryki. Aby trochę przełamać jego surowość projektanci dodali żółte lampy oraz pomalowali na czerwono i na granatowe rury biegnące na suficie. Na tym poziomie znajduje się również bardzo mała toaleta. Na ścianach położono klasyczne granatowe płytki, które zostały przełamane drewnianymi elementami.

Nietypowe biuro Grupy KDM

Poziom numer 2

Układ tego biura jest naprawdę nietypowy, ponieważ recepcja znajduje się na samej górze. Na ten poziom możesz się dostać wchodząc po całkiem niepozornych schodach. Jednak to tylko złudzenie, bo przestrzeń znajdująca się na drugim poziomie tego biura jest równie interesująca jak pierwszy poziom.

Prosta recepcja została ozdobiona frezowaniami w kolorze granatu. Warto jeszcze zwrócić uwagę na przestronną kuchnię z jadalnią dla pracowników, miejsca przeznaczone do relaksu oraz przestronną salę konferencyjną. Praca w takich warunkach jest prawdziwą przyjemnością. Aż chciałoby się tutaj zostać na dużo dłużej. W miejscu do odpoczynku dla pracowników znajduje się na przykład ciekawa tapeta z wieżowcami, która wprowadza wielkomiejski klimat. Podobna dekoracja znajduje się w sali konferencyjnej.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Nietypowe biuro Grupy KDM - metryczka projektu

Typ projektu: wnętrze publiczne, biuro
Projektanci: Przemysław Nowak, Lech Moczulski, Iza Rogucka
Pracownia: Mili Młodzi Ludzie
Zdjęcia: ONI Studio
Lokalizacja: Warszawa
Rok: 2020
Opracowanie: Marlena Kopacz

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!