HOT

Kobiecy apartament w Białce Tatrzańskiej

Kobiecy apartament w Białce Tatrzańskiej

W tym projekcie zostało połączone wszystko, co lubimy. Kobiece akcenty. Nowoczesność. Nutka retro. Funkcjonalność. Kolory ziemi.

Kolory ziemi

Kolory ziemi w ostatnim czasie są bardzo modne. Tutaj możemy je zobaczyć w wielu miejscach. Opanowały kuchnię, w której są szafki z zielonymi frontami. Część jadalną, w które stoi brązowy stół a wokół niego znajdują się zielone krzesła. Kolorów ziemi nie brakuje również w sypialni. Są widoczne w dodatkach, takich jak na przykład poduszki, czy narzuta.

Takie kolory, jak zieleń, czy brąz sprawiają, że czujemy bliższy kontakt z naturą. Tworzą przyjazną atmosferę.

Ukryte drzwi

Chyba jednym z najbardziej nowoczesnych elementów w apartamencie w Białce Tatrzańskiej są ukryte drzwi. Projektantka bardzo sprytnie schowała je w tapecie w salonie. Gdyby nie klamka, to te drzwi byłyby kompletnie niewidoczne. Trzeba też przyznać, że sama tapeta robi kolosalne wrażenie. Również jest ona utrzymana w kolorach ziemi. Na niej widnieje bardzo romantyczny, kwiatowy wzór. W takim salonie aż chce się spędzać wieczory i oglądać ulubione filmy.

Kobiecy apartament w Białce Tatrzańskiej

Nowoczesne pomieszczenia

Cały projekt składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz sypialni. Tak naprawdę całą kuchnię możemy podzielić aż na trzy części. Pierwsza z nich to aneks kuchenny. Tutaj możesz podziwiać górne szafki w kolorze zieleni. Natomiast dolne szafki posiadają fronty imitujące drewno. Uwagę zwracają bardzo nowoczesna bateria kuchenna oraz zlew.

Tuż przy aneksie kuchennym znajduje się druga część. Możemy ją nazwać mikro jadalnią. Okrągły, solidny stół otaczają cztery zielone krzesła. Nad stołem znajduje się bardzo nowoczesna lampa z okrągłą żarówką.

Ostatnią częścią kuchni jest salon. Tak naprawdę składa się on wyłącznie z dużej kanapy w kolorze beżowym oraz dobrze dobranych do niej poduszek. Można sobie tutaj odpocząć i przeczytać książkę. Natomiast oglądanie telewizji jest możliwe w sypialni, bo tam właśnie znajduje się telewizor.

Kobiecy apartament w Białce Tatrzańskiej

Zachwycające sypialnia i łazienka

Sama sypialnia jest niezwykle przytulna. Cały klimat tworzy tapeta zajmująca całą ścianę za łóżkiem w kwiatowy wzór. Sypialnię wspaniale oświetlają dwa kinkiety, które swoim kształtem nawiązują do lampy wiszącej znajdującej się w kuchni. Telewizor wisi nad prostą komódką z kilkoma szufladami.

Łazienka swoim stylem nawiązuje do aneksu kuchennego. Uwagę przyciągają: drewniana szafka z czarnym blatem, drewniane lustro, funkcjonalny prysznic oraz płytki z bardzo romantycznym, kwiatowym wzorem.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza kobiecego apartamentu

Kobiecy apartament - metryczka projektu

Typ projektu: wnętrze mieszkalne, apartament
Pracownia: Ewa Tarapata Studio Wnętrz
Projektant: Ewa Tarapata
Zdjęcia: Mateusz Gąska
Lokalizacja: Białka Tatrzańska
Rok: 2020/2021
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!