Laureaci konkursu Pure Design Contest by Wooden Story!

Laureaci konkursu Pure Design Contest by Wooden Story!

Znamy laureatów konkursu Pure Design Contest by Wooden Story! Tematem tegorocznej odsłony było „Miejsce dziecka w przestrzeni publicznej - integracyjne stolik i krzesło do nauki i zabawy".

Laureaci konkursu

Miejsce 1
Patrycja Badura
Zestaw składający się z krzesełek i stolików o różnych wysokościach, które można ze sobą dowolnie łączyć. Blaty stolików zostały wyposażone w interaktywne elementy, jak gry i klocki, wraz ze specjalnymi woreczkami do przechowywania, zamieszczonymi pod blatami.

1miejsce

Miejsce 2
Braulio Gutierrez and Victoria Sarria - "Place it"
Zestaw stołów, stołków i ławy z ruchomymi elementami do dowolnego umieszczania w otworach na blacie i siedziskach. Drewniane moduły po zamieszczeniu w szczelinie „bujają się"; w zależności od umieszczenia pełnią inną funkcję (np.oparcia stołka). Moduły mogą także służyć jako podkładki do rysowania.

miejsce2

Miejsce 3
Marta Morawska-Omalecka - Stolik i krzesełka "Spóła"
Stolik składa się z trzech blatów o łagodnych krawędziach, które delikatnie na siebie nachodzą. Każdy blat ma inną wysokość dostosowaną do wzrostu dziecka oraz pasujące do niego krzesełko. Na blacie zamieszczone zostały specjalne otwory do przechowywania przyborów do rysowania.

miejsce3

Na Targach "Maison&Objet" w Paryżu na stoisku Wooden Story można zobaczyć i poznać całość produktów tej rodzinnej manufaktury.

Więcej o laureatach i konkursie na stronie: puredesigncontest

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!