Webinarium Libet: Wybieramy przydomowe nawierzchnie

Webinarium Libet: Wybieramy przydomowe nawierzchnie

Zapraszamy na kolejne spotkanie z ekspertem Libet. Tym razem wspólnie przyjrzymy się materiałom, które wykorzystujemy w projektach ścieżek, podjazdów, tarasów i innych nawierzchni wokół domu. Webinarium odbędzie się 14 września 2021 o godz. 11:00. Udział bezpłatny - aby wziąć udział wystarczy się zarejestrować!


Webinarium Libet: Wybieramy przydomowe nawierzchnie.

Wybór materiału nawierzchniowego do wykończenia terenu wokół domu czy ogrodu nie jest łatwym zadaniem. Chcąc zaaranżować taka przestrzeń należy bowiem dążyć do harmonii, dbając zarazem o jej funkcjonalność, estetykę i ponadczasowy charakter.

Podczas webinarium będziemy mówić m.in. o:
- Różnych strefach w ogrodzie
- Kształtach, rozmiarach, kolorach czy fakturach kostek i płyt
- Rozwiązaniach nawierzchniowych przyjaznych środowisku.

Prowadzący szkolenie

Kamil Drewczyński, Libet

Kamil DrewczyńskiMenadżer ds. Wsparcia Sieci Sprzedaży w Libet S.A.

Technik Budownictwa Ogólnego oraz Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. W Libet S.A. odpowiada za szereg działań wspierających sprzedaż np.: przygotowywanie kompleksowej dokumentacji  technicznej, instrukcji montażu produktów dla wykonawców, architektów, partnerów handlowych i klientów indywidualnych. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży drogowej łączy w swoich działaniach teorię z praktyką, czego efektem są prowadzone szkolenia i warsztaty z technik montażu i obróbki materiałów betonowych, ceramicznych, oświetlenia ogrodowego Libet Light  oraz małej architektury krajobrazu. Również służy wsparciem w poszukiwaniu nowych dostawców, kooperantów, partnerów biznesowych i technicznych.

Adresaci szkolenia
Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

Certyfikat udziału w szkoleniu
Certyfikat udziału w szkoleniu mogą otrzymać chętne osoby, które uczestniczyły w transmisji na żywo przez co najmniej połowę spotkania. Czas będzie weryfikowany przez redakcję. Zaraz po zakończeniu webinarium każdy uczestnik otrzyma ankietę do wypełnienia. Na jej podstawie będą wystawiane certyfikaty i wysyłane drogą mailową w formie pdf.

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!