W Max Kuchnie AGD Siemens kupujesz już od złotówki

W Max Kuchnie AGD Siemens kupujesz już od złotówki

W sieci Max Kuchnie ruszyła promocja, dzięki której kuchnię możemy urządzić szybciej i taniej. Wystarczy że zdecydujemy się na jeden z dedykowanych zestawów AGD, by sprzęty marki Siemens móc zgarnąć nawet za złotówkę. Na czym polega promocja, jak i gdzie z niej skorzystać?

Promocja „Kup taniej w zestawie”

Specjaliści AGD z Max Kuchnie zadali sobie sporo trudu, by skompletować gotowe zestawy urządzeń marki Siemens, z pomocą których w stylowy i funkcjonalny sposób urządzimy nową kuchnię. Ale, korzystając z najnowszej promocji w Max Kuchnie, zyskujemy nie tylko czas i niezawodne sprzęty, lecz także ekstrarabaty. Ich wysokość zależna jest od wielkość kompletu, na który się zdecydujemy, a do wyboru mamy trzy główne opcje: 5+1, 4+1 oraz 3+1. W każdej z nich przysługuje nam rabat na najtańszy z produktów. Jakie zniżki otrzymamy w poszczególnych wariatach?

Sprzęty Siemens w zestawach – jakie rabaty?

Jeżeli wybierzemy jeden z promocyjnych zestawów AGD Siemens w Max Kuchnie w opcji: 3+1, 4+1 lub 5+1, możemy liczyć na gwarantowany rabat na najtańsze urządzenie. Ile możemy oszczędzić?

AGD Siemens w kompletach 5+1

W Max Kuchnie AGD Siemens kupujesz już od złotówki

Decydując się na komplet 6 urządzeń Siemens w Max Kuchnie, zyskamy najwięcej, bo za najtańszy sprzęt zapłacimy jedynie złotówkę. Oznacza to, że za 1 zł możemy kupić na przykład lodówkę do zabudowy czy suszarkę bębnową.

Sprzęty Siemens w promocji 4+1

W Max Kuchnie AGD Siemens kupujesz już od złotówki

Kupując 5 sprzętów Siemens w Max Kuchnie, wciąż możemy liczyć na ekstrarabat. Rabat, który otrzymamy na najtańszy produkt, to aż 70%. Z tak dużą zniżką zakupimy chociażby zmywarkę do zabudowy czy płytę indukcyjną, oszczędzając w ten sposób nawet ponad 2400 zł.

Rabaty na zestawy Siemens 3+1

W Max Kuchnie AGD Siemens kupujesz już od złotówki

Wybierając dowolny komplet składający się z czterech sprzętów, zgarniamy 50% rabatu na najtańsze urządzenie. Połowę ceny możemy zapłacić za płytę indukcyjną lub płytę gazową.

Dodatkowa premia to aż 5-letnia gwarancja na większość oferowanych sprzętów Siemens zakupionych w studiach Max Kuchnie wraz z zabudową meblową.

Oferta Siemens w Max Kuchnie

Bogaty asortyment urządzeń marki Siemens dostępny w salonach Max Kuchnie sprawia, że bez problemu znajdziemy tu sprzęty, z pomocą których łatwo wyposażymy nowoczesną i stylową kuchnię. Marka Siemens przykłada dużą wagę do jakości i niezawodności swoich produktów, które cenione są za wyjątkową trwałość. Z kolei stosowane w nich nowoczesne rozwiązania i innowacyjne technologie podnoszą ich funkcjonalność, tak by urządzenia mogły przejmować coraz więcej naszych domowych obowiązków.

Cała Kuchnia w Jednym Miejscu – pełna oferta Max Kuchnie

W Max Kuchnie AGD Siemens kupujesz już od złotówki

Do sieci Max Kuchnie przynależy już ponad 300 salonów kuchennych zlokalizowanych w całej Polsce. We wszystkich studiach możemy skorzystać z pełnej oferty dostępnych w sieci produktów i usług. Możemy zatem zlecić wykonanie projektu zabudowy kuchennej wraz z jego realizacją, zamówić sprzęt AGD z darmową dostawą, ale też kupić akcesoria kuchenne, oświetlenie czy dekoracyjne dodatki do kuchni i domu.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!