Mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie do wynajęcia


Gdańskie mieszkanie zostało zaprojektowane pod wynajem krótkoterminowe. Panuje w nim industrialny klimat, który nawiązuje do architektury Stoczni Gdańskiej.

Wygodne mieszkanie

Głównym celem aranżacji wnętrza było dostosowanie go do potrzeb występujących przy wynajmie krótkoterminowym. Mieszkanie o powierzchni 40 metrów kwadratowych łączy w sobie niezbędne pomieszczenia, takie jak: strefa dzienna, sypialnia oraz łazienka. Do strefy dziennej zaliczymy aneks kuchenny połączony z salonem. Oddziela je jedynie półwysem z przedłużonym blatem, który spełnia funckję stołu.

Mieszkanie do wynajęcia

Funkcjonalność przede wszystkim

Mieszkanie ma mocno industrialny styl, ale wciąż jest bardzo przytulne i co najważniejsze - funkcjonalne. We wnętrzu zastosowano panele winylowe, które są wytrzymałe oraz odporne na wilgoć i uszkodzenia. Panele te zostały ułożone we wszystkich pomieszczeniach, oprócz łazienki, tworząć jednolitą strukturę podłogi. Jest to również dobry sposób, aby optycznie powiększyć przestrzeń, unikająć podziałów na podłodze. 

Mieszkanie do wynajęcia

Industrialne elementy

Charakter legendarnej Stoczni Gdańskiej zagościł w gdańskim mieszkaniu. Swiadczą o tym kolorystyka i materiały wykończeniowe wnętrza. Dominuje tutaj kolor surowego drewna zestawiony z jasną zielenią. Kolejnymi industrialnymi elementami są efekty patyny i rdzy, które uzyskano na ścianie. Położony tynk stworzył niesamonitą powierzchnię ścienną. 

Mieszkanie do wynajęcia

Sypialnia 

Sypialnia jest kolejnym pomieszczeniem we wnętrzu mieszkania, który charakteryzuje się industrialnym stylem. Ponownie pojawiają się barwy naturalnego drewna, rdzy i zieleni. Jasna zieleń w odcieniu miętowym przejawia się tutaj w dodatkach takich jak: poduszki czy zasłony. W sypialni postawiono na dekoracyjne oświetlenie, które sprawia, że we wnętrzu panuje przytulna atmosfera.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania do wynajęcia

Projekt wnętrza: Aneta Subda
Zdjęcia: Renters
Źródło: Dekorian Home

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!