Wnętrze w stylu French Girls 2021

Wnętrze w stylu French Girls 2021

Styl francuski we wnętrzach uwodzi przepychem i zachwyca delikatnością. Słynie on z doskonałego smaku i niewymuszonej elegancji. Co sprawia, że wnętrza w stylu French Girls mają w sobie tyle uroku i klasy?

Nonszalancja

Najpopularniejsze kształty w tym roku to: okrągły, owalny, owalny i klepsydra. Formy te znajdują odzwierciedlenie w opływowym kształcie mebli. Są to okrągłe stoły z blatami szklanymi lub marmurowymi oraz owalne pikowane sofy i fotele, które paryżanki stawiają obok klasycznych krzeseł, foteli, sof, stołów i komód z zakrzywionymi nogami. Z tego powodu niektóre aktualne trendy prezentowane są w postaci kulistych abażurów i mebli z pleksi. Nikt nie kojarzy trendów z taką nonszalancją jak Francuzki. 


wnetrze w stylu french girl

Detale

Pięknie zdobione przedmioty przybliżą Cię do francuskiego klimatu we wnętrzach. Dekoracyjne ramki do zdjęć, wazony, drobne przedmioty na stoliku kawowym – bez nich paryżanki nie wyobrażają sobie takiej aranżacji. Jeśli tak lubisz modę – nie zapomnij o albumie ze zdjęciami, to nie tylko ważne źródło inspiracji, ale także piękna dekoracja stolika kawowego.

wnetrze w stylu french girl

Paleta barw

Paleta kolorów zawsze pozostaje taka sama – klasyczna i elegancka. Biel, czerń, beż i szarość – w zasadzie wszystko kręci się wokół tych czterech kolorów. Ale współczesne paryskie kobiety wiedzą, jak zaimponować ludziom tak spokojną paletą. Beż pasuje do mebli pikowanych waniliowych sof i kremowych foteli wykonanych z błyszczącego aksamitu. Szarość jest widoczna w ich marmurowych detalach. Czerń i biel pojawiają się w dodatkach graficznych, takich jak plakaty, stare zdjęcia czy wzorzyste tekstylia.

wnetrze w stylu french girl
wnetrze w stylu french girl

Źródłó: WestwingNow

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!