Mieszkanie pod wynajem

Mieszkanie pod wynajem

Mała kawalerka zlokalizowana w Gdańsku została zaadaptowana na potrzeby wynajmu krótkoterminowego. Nadrzędnym zadaniem projektowym było wydzielenie części sypialnej z przestrzeni dziennej. Geometryczne kształty i graficzne kolory to motyw przewodni wykorzystany w detalach stolarskich oraz w elementach wyposażenia mieszkania.

Mały salon

W kawalerce znaleziono miejsce na mały, ale praktyczny salon. Główne element tej przestrzeni zajmuje szara, wygodna sofa, która umożliwi odpoczynek oraz regeneracje. Jest to również idealne miejsce na małe spotkanie przy kawie. Lampa pełni funckję oświetleniową znajdującego się poniżej stolika. Cała aranżacja zespaja przestrzeń i tworzy kącik w mieszkaniu.

mieszkanie pod wynajem

Wydzielona część sypialna

Cześć sypialna jest oddzielona od pozostałej części mieszkania. Obejmuje tylko to, co najważniejsze - łózko oraz oświetlenie. Czego potrzeba więcej? Sypialnia spełnia swoje przeznaczenie. Jest prosta ale praktyczna. Daje możliwość odpoczynku i relaksu w zaciszu.

mieszkanie pod wynajem

Praktyczna łazienka

Całość wykorzystania powierzchni mieszkania można określić jako małe, ale praktyczne. Mieszkanie jest przeznaczona pod krótkoterminowe wynajem, co tłumczy sposób jego aranżacji.

Wchodząć do łazienki witają nas trzy kolory przewodnie - biel, odcień niebieskiego oraz drewniane elementy. To połaczenie sprawia, że przestrzeń jest przejrzysta i zgrana. Dodatki czerni podkreślają jej charakter. Przemyślane rozwiązania i ułożenia przemawiają na korzyść tego pomieszczenia.

mieszkanie pod wynajem

Zobacz galerię zdjęć mieszkania pod wynajem

Kategoria: wnętrze mieszkalne
Lokalizacja: Gdańsk
Data: 2017
Powierzchnia: 32 m2
Status: zrealizowane
Zespół: Weronika Juszczyk, Łukasz Piankowski
Zdjęcia: Tom Kurek the Photographer

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!