Jak zaaranżować wnętrze?

Jak zaaranżować wnętrze?

Jeśli w aranżacji wnętrz stronisz od nudy, poznaj nastrój Modern Old City. Umiejętnie skomponowane zestawienia dekorów łączą przeszłość z teraźniejszością, zapewniając efekt świeżości, fantazji i kreatywności. Z takim nastrojem z łatwością stworzysz eklektyczne wnętrze pełne charakteru, rodem z klimatycznej, przedwojennej kamienicy.

Klimat przedwojennej kamienicy

Mieszkania w kamienicy mają swój niepowtarzalny urok, podyktowany historią miejsca i przedmiotami, którym dziś dajemy miano – vintage. To prawdziwe wnętrza z duszą, o pięknych, wysokich pomieszczeniach, smukłych oknach, przez które przedostaje się do mieszkania dużo światła. W starych kamienicach na podłodze często widuje się drewniany parkiet ułożony w jodełkę, zaś sklepienia sufitu zdobią fikuśne sztukaterie. Ten wyjątkowy styl do dziś ma wielu zwolenników, jednak nie musimy mieszkać w starej kamienicy, by urządzić w ten sposób wnętrze. Kompozycje dekorów z niezwykłą lekkością łączą teraźniejszość z przeszłością, świeżość i fantazję z tym, co dobrze znamy i lubimy.


Dekor

Szukając pomysłu na nastrojowe wnętrze, które jednocześnie będzie swobodne i spontaniczne, warto poznać zestawienie dekorów. Modne szarości wzbogacone o dodatkowe odcienie i kolory są modnym połączeniem w obecnych trendach. Pojawiająca się w wielu miejscach i elementach biel nadaje niebywałej świeżości wnętrzu. Nie sposób nie wspomnieć o granacie o bogatej, głębokiej tonacji. Ten kolor jest pełen tajemniczości i elegancji. Drewniane elementy wprowadzają do wnętrza naturę i zbliżają nas do przyrody.

Własna aranżacja

Dekory to punkt wyjścia do stworzenia własnej, wymarzonej aranżacji. Możemy potraktować je jak gotową bazę, lub uzupełniać według własnych upodobań. Dzięki różnym zestawieniom uzyskujemy pełen wachlarz możliwości aranżacji swoich pomieszczeń. To jaki charakter uzyskamy, zależy od nas. W zależności od wykorzystanych dekorów, efekt prezentuje się zupełnie inaczej. Może być przytulną, ciepłą aranżacją, lub zupełnie przeciwnie – ekstrawagancką i imponującą oryginalnością.

Dekory, jakie znajdziemy w nastroju Modern Old City podpowiadają nam odważne rozwiązania wnętrzarskie. To doskonały punkt wyjścia, jeśli chcemy urządzić eklektyczne wnętrze pełne charakteru. W proponowanych setach znajdziemy piękne, lokalne gatunki drewna szczególnie drewna iglaste oraz wersje bielone, które pojawiają się obok mocniejszych akcentów kolorystycznych. Wszystko to uzupełnione o chłodny beton, kamienie, lakierowany metal, czarną stal oraz mosiądz.

Więcej informacji znajdziesz na: pfleiderer.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!