include/layouts/default/content_default.php
Konkurs pt.

Konkurs pt. "Polacy w KL Auschwitz. Mieszkańcy ziemi oświęcimskiej w czasie II wojny światowej”

Konkurs na opracowanie koncepcji plastycznej oraz architektoniczno-budowlanej wraz z uwzględnieniem wytycznych konserwatorskich dla wystawy, pn. Polacy w KL Auschwitz. Mieszkańcy ziemi oświęcimskiej w czasie II wojny światowej.

Regulamin konkursu

Organizator konkursu:
Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.

Przedmiot konkursu:
Przedmiotem konkursu jest opracowanie o charakterze twórczym koncepcji plastycznej oraz architektoniczno-budowlanej wraz z uwzględnieniem wytycznych konserwatorskich dla Wystawy, pn. Polacy w KL Auschwitz.

Konkurs prowadzony jest w języku polskim.

Cel konkursu:
Celem nadrzędnym Konkursu jest uzyskanie możliwie najlepszej (pod względem artystycznym, plastycznym, merytorycznym oraz architektoniczno-budowlanym, przestrzennym i funkcjonalnoużytkowym) koncepcji plastycznej oraz architektoniczno-budowlanej wraz z uwzględnieniem wytycznych konserwatorskich dla wystawy, pn. Polacy w KL Auschwitz. Mieszkańcy ziemi oświęcimskiej w czasie II wojny światowej, w bloku A-15 na terenie Muzeum, uwzgledniającej opracowane przez Organizatora wytyczne merytoryczne i zgodnej z treścią i wymową merytoryczną istniejącego Scenariusza Wystawy.

Uczestnicy konkursu:
Uczestnikiem konkursu może być:
1.1. osoba fizyczna;
1.2. osoba prawna;
1.3. jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej; zarówno krajowa jak i zagraniczna (posiadająca siedzibę/miejsce zamieszkania poza terytorium RP).

2. Podmioty wymienione w punkcie 1 mogą:
2.1. samodzielnie brać udział w konkursie,
2.2. wspólnie brać udział w konkursie.

Terminy:
Składanie wniosku oraz dokumentów: do 19 lipca 2021r.
Składanie prac konkursowych: do 20 września 2021r. 

Nagrody:
 1.1. Uczestnikowi, który otrzyma I nagrodę, wypłacona zostanie kwota w wysokości: 25 000 zł (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy złotych) brutto,
1.2. Uczestnikowi, który otrzyma II nagrodę, wypłacona zostanie kwota w wysokości: 15 000 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych) brutto,
1.3. Uczestnikowi, który otrzyma III nagrodę, wypłacona zostanie kwota w wysokości: 10 000 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych) brutto.

Więcej informacji na temat konkursu na stronie organizatora: bip.malopolska.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!