include/layouts/default/content_default.php
Webinarium Libet: Jak dbać o betonowe powierzchnie?

Webinarium Libet: Jak dbać o betonowe powierzchnie?

Umożliwiają trwały i estetyczny montaż betonowych elementów, chronią przed szkodliwymi czynnikami, przywracają pierwotny blask zabrudzonym powierzchniom. Preparaty do betonu stanowią nieocenione wsparcie zarówno w trakcie tworzenia, jak i podczas użytkowania ścieżek, tarasów, podjazdów czy innej zabudowy z tego ponadczasowego materiału. Zapraszamy na webinarium architektoniczne firmy Libet, którego tematem będzie ochrona betonu powierzchniowego. Szkolenie odbędzie się 17 czerwca 2021 o godz. 11:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko zarejestrować się.

web libet

Zanim sięgniemy po konkretne rozwiązanie lub polecimy je Klientowi, poznajmy lepiej jego przeznaczenie, specyfikę czy sposób użycia. Zapraszamy na krótkie webinarium, podczas którego zostaną zaprezentowane najważniejsze informacje o fugach, klejach, impregnatach oraz środkach do renowacji i czyszczenia betonu.

W programie webinarium m.in.:
1. Jakie rodzaje nalotów i zabrudzeń mogą pojawić się na betonowych nawierzchniach?
2. Skąd się one biorą?
3. Jak dobierać preparaty do betonu?
4. Kiedy, jak i do czego je stosować?
5. Kiedy, jak i do czego ich nie stosować?
6. Jakich narzędzi używać? 

Prowadzący szkolenie

Szkolenie dla architektów od Libet

Kamil Drewczyński, Menadżer ds. Wsparcia Sieci Sprzedaży w Libet S.A.

Technik Budownictwa Ogólnego oraz Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. W Libet S.A. odpowiada za szereg działań wspierających sprzedaż np.: przygotowywanie kompleksowej dokumentacji  technicznej, instrukcji montażu produktów dla wykonawców, architektów, partnerów handlowych i klientów indywidualnych. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży drogowej łączy w swoich działaniach teorię z praktyką, czego efektem są prowadzone szkolenia i warsztaty z technik montażu i obróbki materiałów betonowych, ceramicznych, oświetlenia ogrodowego Libet Light  oraz małej architektury krajobrazu. Również służy wsparciem w poszukiwaniu nowych dostawców, kooperantów, partnerów biznesowych i technicznych.

Adresaci szkolenia
Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

Certyfikat udziału w szkoleniu
Certyfikat udziału w szkoleniu mogą otrzymać chętne osoby, które uczestniczyły w transmisji na żywo przez co najmniej połowę spotkania. Czas będzie weryfikowany przez redakcję. Zaraz po zakończeniu webinarium każdy uczestnik otrzyma ankietę do wypełnienia. Na jej podstawie będą wystawiane certyfikaty i wysyłane drogą mailową w formie pdf.

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!