Webinarium Sika: Dachy zielone – szwajcarska jakość hydroizolacji dostosowana do Twoich potrzeb

Webinarium Sika: Dachy zielone – szwajcarska jakość hydroizolacji dostosowana do Twoich potrzeb

Dachy są najbardziej narażonymi na działanie czynników warunków atmosferycznych elementami budynków lub konstrukcji. Chronią użytkowników i wnętrza, więc muszą być dobrze dobrane, zaprojektowane, wykonane i zabezpieczone, tak aby skutecznie i trwale pełnić swoją funkcję. Zapraszamy na webinarium architektoniczne firmy Sika, które poświęcone będzie hydroizolacji dachów. Szkolenie odbędzie się 13 maja 2021 o godz. 11:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko zarejestrować się.

Hydroizolacja dachów

W programie szkolenia:

1. przedstawienie nowoczesnych rozwiązań hydroizolacji Sika dostosowanych do każdego rodzaju dachu,
2. systemy Sika oferują wszystkie dostępne na świecie rozwiązania hydroizolacyjne: membrany bitumiczne, syntetyczne i płynne,
3. roślinność ekstensywna i intensywna jako sposób na odzyskanie powierzchni biologicznie czynnej,
4. dobór drenażu i wytyczne dotyczące jego projektowania.

Prowadzący szkolenie

Krzysztof Glinka – ekspert Sika w zakresie hydroizolacji bitumicznych. Wieloletnie doświadczenie na polskim rynku zdobywał przy takich projektach, jak Zielone Patio w Hotelu Europejskim w Warszawie czy Orientarium w łódzkim zoo. Jego celem jest zmiana spojrzenia projektantów wykonawców na aspekt szczelnego dachu.

Janusz Lis – ekspert systemów drenażowych dla Dachów Zielonych firmy Nophadrain. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Z wykształcenia leśnik, z powodzeniem łączy wiedzę akademicką z pracą zawodową.

Adresaci szkolenia

Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

Certyfikat udziału w szkoleniu

Certyfikat udziału w szkoleniu mogą otrzymać chętne osoby, które uczestniczyły w transmisji na żywo przez co najmniej połowę spotkania. Czas będzie weryfikowany przez redakcję. Zaraz po zakończeniu webinarium każdy uczestnik otrzyma ankietę do wypełnienia. Na jej podstawie będą wystawiane certyfikaty i wysyłane drogą mailową w formie pdf. Czas wysyłki 14 dni.

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!