Webinarium Triflex: Diabeł często tkwi w szczegółach. Innowacyjne rozwiązania do uszczelniania skomplikowanych detali na dachach, balkonach i parkingach

Webinarium Triflex: Diabeł często tkwi w szczegółach. Innowacyjne rozwiązania do uszczelniania skomplikowanych detali na dachach, balkonach i parkingach

Zapraszamy do udziału w webinarium architektonicznym, podczas którego przedstawione zostaną przykłady oraz rozwiązania techniczne dedykowane do uszczelniania skomplikowanych detali przy pomocy tworzyw płynnych Triflex w takich miejscach jak: dach (świetliki, odpływy, łączenia, dylatacje, przejścia), balkon (łączniki balkonowe, odpływy, łączenie ze ścianą), parking (odpływy, dylatacje, łączenie z podporą). Szkolenie odbędzie się 11 maja 2021 o godz. 11:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko zarejestrować się.

web.

Jak ułatwić sobie pracę i w prosty oraz trwały sposób uszczelniać skomplikowane detale?

Firma Triflex jest ekspertem w zakresie uszczelnień i oferuje skuteczne rozwiązania do hydroizolacji zarówno do nowych obiektów jak i podczas renowacji. Te rozwiązania są z powodzeniem stosowane od ponad 40 lat w praktyce budowlanej.

Niezależnie od tego, czy jest to dach, balkon, fundament czy parking wielopoziomowy, czy to duża powierzchnia, czy skomplikowane detale, takie jak połączenia lub przejścia, Triflex wspiera Państwa we wszystkich fazach projektu, od pierwszej kontroli obiektu do stworzenia indywidualnej koncepcji rozwiązania poprzez realizację i obsługę techniczną po zakończeniu zadania.

Systemy są stosowane do uszczelniania dachów, wykonywania powłok wodoszczelnych na balkonach, tarasach oraz parkingach.

Program szkolenia
1. Firma triflex.
2. Hydroizolacje a normy europejskie.
3. Zalety płynnych rozwiązań do uszczelniania detali.
4. Zalecenia projektowe do uszczelniania skomplikowanych detali przy użyciu żywic płynnych.
5. Przykłady zastosowania.
6. Podsumowanie.

Prowadzący szkolenie

Bartłomiej Tomalak, Triflex

Bartłomiej Tomalak, Triflex

Z branżą budownictwa kubaturowego oraz infrastrukturalnego związany od 2001 roku. W firmie Triflex pracuje od 2009 roku i odpowiada w szczególności za kontakty oraz uzgodnienia techniczne z projektantami, architektami, wykonawcami i inwestorami. Główny region odpowiedzialności w zakresie rozwiązań Triflex do hydroizolacji to Warszawa. Prowadzi szkolenia praktyczne dla wykonawców oraz seminaria dla inwestorów i projektantów.

Przemysław Kubacki

Przemysław Kubacki, Triflex

Od 1995 roku związany z budownictwem. 24 lata doświadczenia w hydroizolacji budowli. Od 2010 roku dyrektor ds. sprzedaży w Triflex Polska. W firmie Triflex zajmuje się sprzedażą i doradza klientom oraz projektantom i inwestorom. Prowadzi szkolenia dla wykonawców oraz seminaria dla architektów, inwestorów i rzeczoznawców w zakresie stosowania uszczelnień i powłok z płynnych tworzyw sztucznych.

Adresaci szkolenia
Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

Certyfikat udziału w szkoleniu
Certyfikat udziału w szkoleniu mogą otrzymać chętne osoby, które uczestniczyły w transmisji na żywo przez co najmniej połowę spotkania. Czas będzie weryfikowany przez redakcję. Zaraz po zakończeniu webinarium każdy uczestnik otrzyma ankietę do wypełnienia. Na jej podstawie będą wystawiane certyfikaty i wysyłane drogą mailową w formie pdf. Czas wysyłki 14 dni.

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!