Webinarium EkoTeak: Nawierzchnie tarasów, balkonów, loggie itp. z Kompozytu Drewna EkoTeak

Webinarium EkoTeak: Nawierzchnie tarasów, balkonów, loggie itp. z Kompozytu Drewna EkoTeak

Zapraszamy na webinarium firmy EkoTeak, które poświęcone będzie nawierzchniom tarasów, balkonów, loggie itp. z Kompozytu Drewna EkoTeak, jako alternatywa dla wykorzystywanego w budownictwie drewna naturalnego. Szkolenie odbędzie się 28 kwietnia 2021 o godz. 11:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko zarejestrować się.

Kompozyt drewna vs. drewno naturalne

Podczas szkolenia dowiecie się, czym jest i jak powstaje kompozyt drewna oraz jakie jest jego zastosowanie w budownictwie. Jakie są różnice pomiędzy kompozytem drewna a drewnem naturalnym.

Kompozyt drewna posiada bardzo szerokie zastosowanie i jest wykorzystywany do tworzenia wielu rodzajów konstrukcji. Z uwagi na swoją wysoką odporność znacznie lepiej od drewna sprawdza się jako materiał na taras kompozytowy czy elementy balkonu. Profile kompozytowe EkoTeak stanowią również jeden z najczęściej wybieranych materiałów na wszelkiego typu elewacje, wypełnienia ogrodzeń czy przegrody.

Prowadzący szkolenie

Łukasz Bąk, EkoTeak

Łukasz Bąk, Prezes Zarządu EkoTeak Sp. z o .o.

Pomysłodawca i twórca marki oraz prekursor rozwijania branży Kompozytu Drewna w Polsce. Doświadczenie i znajomość produktu chętnie przekłada w kontaktach z Klientem oraz każdym Partnerem Biznesowym.

 Adresaci szkolenia

Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

Certyfikat udziału w szkoleniu

Certyfikat udziału w szkoleniu mogą otrzymać chętne osoby, które uczestniczyły w transmisji na żywo przez co najmniej połowę spotkania. Czas będzie weryfikowany przez redakcję. Zaraz po zakończeniu webinarium każdy uczestnik otrzyma ankietę do wypełnienia. Na jej podstawie będą wystawiane certyfikaty i wysyłane drogą mailową w formie pdf. Czas wysyłki 14 dni.

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl

Webinarium EkoTeak

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!