Webinarium Leca: Izolacyjność akustyczna remontowanych stropów

Webinarium Leca: Izolacyjność akustyczna remontowanych stropów

Zapraszamy na webinarium architektoniczne firmy Leca, które poświęcone będzie izolacyjności akustycznej remontowanych stropów. W prezentacji przedstawione będą konkretne zrealizowane rozwiązania oraz wyniki badań akustycznych uzyskanych na tych obiektach. Szkolenie odbędzie się 16 marca 2021 o godz. 11:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko zarejestrować się.

Zobacz program szkolenia dla architektów

Remonty to zawsze duże wyzwanie projektowe i wykonawcze. Stare budynki to wiele tajemnic i niespodzianek. Jak poradzić sobie z remontami starych stropów uzyskując po remoncie dobra izolacyjność akustyczną? Jest to możliwe wprowadzając na przykład izolacje z Leca® KERAMZYTU.

W programie szkolenia:

1. Przegląd typowych stropów w remontowanych budynkach.
2. Przykłady praktycznego wykonania izolacji akustycznej od dźwięków powietrznych i uderzeniowych z Leca® KERAMZYTU z podaniem osiągniętych wartości izolacyjności.
3. Narzędzia wspomagające projektowanie remontowanych obiektów.

Prowadzący szkolenie:

Andrzej Dobrowolski, magister inżynier budownictwa. Od 1985 roku pracuje jako kierownik i inspektor nadzory na budowach.  Aktualnie zajmuje się Doradztwem Technicznym w Leca Polska sp. z o.o.

Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

* Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracji na webinarium, ponieważ na jego podstawie będą wystawiane i wysyłane certyfikaty.

** Po zakończonym szkoleniu w ciągu 14 dni zostanie wysłany drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min.

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl


Webinarium Leca: Izolacyjność akustyczna remontowanych stropów

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!