Webinarium Schüco: Zdrowy budynek – najnowsze trendy i innowacje

Webinarium Schüco: Zdrowy budynek – najnowsze trendy i innowacje

Zapraszamy na kolejne webinarium. Tym razem firma Schüco poruszy temat: Zdrowy budynek – najnowsze trendy i innowacje. Spotkanie odbędzie się 8 marca 2021 o godz. 12:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko zarejestrować się.

Zobacz program szkolenia dla architektów

Co tak właściwie oznacza zdrowe budowanie? W obliczu licznych i bardzo zróżnicowanych wymagań, jakie są stawiane współczesnym budynkom, kategorii tej nie rozpatruje się już tylko w kontekście zdrowia i dobrego samopoczucia użytkowników. To również obiekty łatwo dostępne dla wszystkich, a nawet inteligentne. O innowacjach w tym obszarze będzie można dowiedzieć się z interaktywnej prezentacji światowego dostawcy zatytułowanej Zdrowie – Zdrowy Budynek, która zostanie wyemitowana na cyfrowej platformie SCHÜCO INNOVATION NOW w dniu 8 marca.

Nowa platforma stanowi alternatywę dla tradycyjnych kanałów komunikacji, jak np. światowe targi architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU w Monachium.

Prowadzący szkolenie

1. Filip Gołąb, Dyrektor Sprzedaży Systemów Aluminiowych, Schüco International Polska

2. Andreas Engelhardt, Partner Zarządzający, Schüco International KG

Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

* Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracji na webinarium, ponieważ na jego podstawie będą wystawiane i wysyłane certyfikaty.

** Po zakończonym szkoleniu w ciągu 14 dni zostanie wysłany drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min.

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl


Webinarium Schüco: Zdrowy budynek – najnowsze trendy i innowacje

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!