Webinarium Knauf: Izolacyjność akustyczna. Laboratorium a rzeczywistość.

Webinarium Knauf: Izolacyjność akustyczna. Laboratorium a rzeczywistość.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, jakie klienci stawiają nowoczesnemu budownictwu firma Knauf tworzy i rozwija swoje produkty, korzystając z własnych, specjalistycznych laboratoriów. Mowa o izolacyjności akustycznej, która staje się koniecznością przy odpoczynku po całym dniu przemieszczania się w hałasie. Ceniąc sobie zdrowie i komfort akustyczny pomieszczeń coraz częściej sięgamy po nowoczesne rozwiązania. Podczas webinarium zgłębiony zostanie temat izolacyjności akustycznej w oparciu o własne doświadczenia fimy Knauf oraz przykłady z życia. Szkolenie odbędzie się 2 marca 2021 o godz. 11:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko zarejestrować się.

Zobacz program szkolenia dla architektów

Opracowane w laboratoriach Knauf konstrukcje płyt, pozwalają zredukować hałas do granic wyczuwalnych przez ludzkie ucho. Dzięki czemu użyte w typowych konstrukcjach systemów suchej zabudowy pozwalają skutecznie wyeliminować lub zapobiec wystąpieniu problemów z nadmiernym hałasem, zarówno w budownictwie mieszkaniowych, jak i budynkach użyteczności publicznej.

W programie szkolenia:

1. Izolacyjność, dźwięk i jego propagacja – trochę teorii.
2. K – poprawka uwzględniająca wpływ przenoszenia bocznego.
3. Różnice między wartościami laboratoryjnymi RA1 a rzeczywistością budowlaną R’A1 w oparciu o doświadczenia firmy Knauf.
4. Przykłady z życia budowlanego.

Prowadzący szkolenie

Marcin Chmielewski  knaufMarcin Chmielewski

Absolwent Politechnika Gdańskiej, Inżynierii Pożarowej Budynków SGSP, BIM Manager SSW Sopot. W firmie Knauf Sp.zo.o. od 2008 roku, obecnie Doradca techniczno – projektowy i specjalista systemów akustycznych.

Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

* Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracji na webinarium, ponieważ na jego podstawie będą wystawiane i wysyłane certyfikaty.

** Po zakończonym szkoleniu w ciągu 14 dni zostanie wysłany drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min.

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl


Webinarium Knauf: Izolacyjność akustyczna. Laboratorium a rzeczywistość.

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!