Konkurs Covet International Awards 2021

Konkurs Covet International Awards 2021

Kolejna edycja międzynarodowego konkursu Cover Awards 2021! Konkurs skierowany jest do projektantów aranżacji wnętrz oraz projektantów produktów. Zgłoszenia do konkursu zostały otwarte już w styczniu. Sprawdź się!

Regulamin konkursu Cover Awards 2021

Świat bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje inspiracji i Twojego talentu.
Poszukujemy projektów wystroju wnętrz i projektów produktów, które jasno pokazują, w jaki sposób wzornictwo unowocześnia rzemiosło, reinterpretując i doceniając tradycyjną sztukę i rzemiosło, zachowując w ten sposób ich istotę nienaruszoną, jednocześnie oferując im rolę w centrum współczesnego świata.
Zgłoszenia są już otwarte.

Misją konkursu, sponsorowanego przez Covet House i mającej partnerstwo Fundacji Brhands, jest wyłonienie najwybitniejszych projektów na świecie, w których wzornictwo unowocześnia rzemiosło.

Organizator poszukuje projektów, które cenią sztukę i rękodzieło na poziomie 2.0, czego efektem będą luksusowe, funkcjonalne i indywidualne przestrzenie, które swoje bogactwo czerpią z odradzania się starożytnej sztuki i rzemiosła.

To drugie pożądane międzynarodowe nagrody, po udanych nagrodach Covet Awards w Mediolanie i Paryżu, które od 2016 roku wybierają i promują najlepsze projekty produktów prezentowane w dwóch stolicach wzornictwa.

Terminy

Rejestracja: 15 styczeń - 26 marzec 2021 roku.
Ogłoszenie listy finalistów: kwiecień 2021 roku.
Głosowanie publiczności (online): do 31 kwietnia 2021 roku.
Ogłoszenie listy zwycięzców: wrzesień 2021 roku.
Publikacja książki z pracami laureatów: listopada 2021 roku.

Dlaczego warto wziąć udział?

Wszystkie zwycięzkie prace zostaną opublikowane w drukowanej i internetowej wersji magazynu CovetED oraz BestInteriorDesigners.com. Magazyn CovetED będzie miał specjalne wydanie skierowane do zwycięzców, zawierające 7 różnych okładek, poświęconych zwycięskim projektom. W specjalnym numerze magazynu dla zwycięzców zostanie również zamieszczony wywiad ze zwycięzcami. Wszystkie zwycięskie projekty zostaną przedstawione w książce Covet International Awards Vol I.

Więcej informacji o konkursie na stronie organizatora: covetawards.com

konkurs covet international awards 2021

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!