Zwycięzca konkursu Wallpaper * Design Awards 2021!

Zwycięzca konkursu Wallpaper * Design Awards 2021!

Znamy wyniki konkursu Wallpaper * Design Awards. Spośród ambitnych projektów architektonicznych wybrano kilku zwycięzców. Dołącz do nas i pogratuluj godnym zwycięzcom tegorocznej nagrody Wallpaper * Design Awards. 

"Nagrody są nie tylko uhoronowaniem wyróżniających się miejsc, produktów i ludzi, ale także świadectwem zdolności projektu do reagowania na zmieniające się potrzeby, podnoszenia nas na duchu i służenia dobru publicznemu. Cechy te stają się szczególnie widoczne, gdy niespotykane okoliczności zmuszają nas do ponownego przemyślenia naszych priorytetów i dostosowania naszego stylu życia."

Z przyjemnością informujemy, że niski stolik Admeto zaprojektowany przez Marco Pivę dla Visionnaire znalazł się w gronie zwycięzców magazynu Wallpaper * Design Awards 2021 w kategorii Best Curves.

konkurs Wallpaper * Design Awards 2021

Rzeźbiony stolik kawowy Marco Piva dla Visionnaire łączy się z okrągłym blatem z dymionego szkła z marmurowymi i stalowymi nogami w paski.

Pozostałe zwycięzkie produkty to:
Głośnik „Beosound Balance” - Skandynawski minimalizm spotyka się z doskonałą jakością dźwięku w dotykowym, bezprzewodowym głośniku Benjamina Huberta dla Bang & Olufsen.
Szafka ‘Bold Living’ - Niska szafka Elisy Giovannoni dla Ghidini 1961 tworzy uderzająco elegancki element.
Lampki ‘Bonfire’ - Wykonane z zakrzywionego stopionego kryształu, z jedwabnym kablem, lampy LED Studiopepe dla Gallotti & Radice są dostępne w czterech stonowanych kolorach.
Fotel ‘Le Club’ - Nowoczesna interpretacja krzesła klubowego dla Poliform autorstwa Jeana-Marie Massauda to obszerna wizja.
Stoły ‘Louisa’ - Wspornikowe, podobne do tacy blaty współczesnej kolekcji stołów Vincenta Van Duysena dla Molteni & C pozwalają na uderzające warstwowe kompozycje.
Sofa ‘Mattia’ - Sofa Rodolfo Dordoni z oparciem w kształcie rurek i płaskimi stalowymi nogami nadaje wibracjom z lat 70. współczesną elegancję.
Lampy ‘Hashira’ - Połączenie Wschodu i Zachodu, zestaw lamp przypominających kolumny w Menu firmy Norm Architects to nordyckie podejście do tradycyjnych japońskich lampionów papierowych.

Źródło: wallpaper.com

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!