Konkurs architektoniczny - One Space, One Floor

Konkurs architektoniczny - One Space, One Floor

Zapraszamy na konkurs dla architektów i projektantów organizowany przez Arbiton. Zadanie konkursowe poleha na zaprojektowaniu przestrzeni odzwierciedlającej ideę ONE SPACE – ideę, która szczególnie w obecnych czasach jest niezwykle nośna. 

Home-office i home-schooling to słowa, które zrobiły karierę w minionym roku. Nasza przestrzeń domowa w jednej chwili musiała zyskać nowe, liczne funkcje. Dziś nasze mieszkania i domy to nie tylko spokojna przystań w której możemy ukryć się przed światem, ale także miejsce z którego zarządzamy swoim życiem zawodowym, uczymy się, nawiązujemy kontakt z przyjaciółmi. 

Nowa rzeczywistość wymaga innego podejścia do projektowania wnętrz. Projekty mieszkań, w jeszcze większym stopniu powinny odzwierciedlać ideę ONE SPACE. 

A można ją osiągnąć kreując w całym domu jednolitą podłogę.

- Z jednej strony coraz częściej musimy dodawać nowe funkcje do naszych mieszkań z drugiej bardzo ważny jest dla nas poczucie bezpieczeństwa w domu. Jednolita podłoga pozwala wprowadzić w pomieszczeniach tak potrzebny ład i spokój. Panele winylowe Arbiton są produktem, który można układać nawet na 200 m2 powierzchni bez konieczności tworzenia dodatkowych dylatacji między pomieszczeniami. To daje niesamowite możliwości do wykreowania unikatowej i jednorodnej przestrzeni – mówi Artur Tomikowski, dyrektor marketingu marki Arbiton. Zapraszamy architektów i projektantów do przesyłania zdjęć realizacji. Konkurs potrwa trzy miesiące, a najlepsze prace co miesiąc nagrodzimy.
- Artur Tomikowski

Jak zgłosić pracę?

Zdjęcia realizacji (min. 3 zdjęcia w rozdzielczości >3500×2480 z użyciem paneli marki Arbiton) należy przesłać na adres marketing@decora.pl .

W tytule wiadomości należy wpisać: ONE SPACE ONE FLOOR.

Akcja trwa od 1.01.21 do 30.03.2021
Co miesiąc zespół A.design Studio wybierze i ogłosi zwycięzcę.

Jaka nagroda?

Nowy iPad łączy wyjątkową funkcjonalność z niezrównaną wszechstronnością i prostotą obsługi. A ponieważ ma potężny czip A12 Bionic, działa z Apple Pencil i Smart Keyboard oraz wykorzystuje nowe, niesamowite możliwości systemu iPadOS 14, teraz jeszcze łatwiej go pokochać. Z iPadem pracuje się szybko i sprawnie. Możesz edytować dokumenty, szukając jednocześnie informacji w sieci i rozmawiając przez FaceTime.

*Wysyłając zdjęcia, zgłaszający oświadcza, że ma do nich pełne prawa autorskie, a wykonana inwestycja została zrealizowana zgodnie z jego projektem, udziela jedocześnie zgodę na wykorzystanie zdjęć w materiałach reklamowych spółki marki Arbiton bez ograniczeń czasowych i terytorialnych na polach eksploatacji wymienionych w ustawie, w szczególności w materiałach elektronicznych, na stronie internetowej, w mediach społecznościowych i drukowanych materiałach reklamowych. Jednocześnie informuje, że zdjęcia, w miarę możliwości technicznych, opatrzone będą informacją o autorze projektu.

Więcej informacji o konkursie znajdziesz na stronie organizatora: arbiton.com

Konkurs one space one floor

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!