Dach zielony Dorken Delta jako element małej retencji miejskiej. Webinarium Dorken

Dach zielony Dorken Delta jako element małej retencji miejskiej. Webinarium Dorken

Zapraszamy na webinarium firmy Dorken, które poświęcone będzie dachom zielonym Delta jako element małej retencji miejskiej. Szkolenie odbędzie się 3 grudnia 2020 o godz. 11:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko zarejestrować się. Zazielenienie dachu nad garażem, wiatą lub domem mieszkalnym z możliwością wykorzystania go jako tarasu – taki wybór stwarzają nam zielone dachy. Dzięki wysokiej retencji wody, zatrzymanych zostaje do 80% rocznej ilości opadów. Woda wyparowuje, dostaje się w postaci pary wodnej do atmosfery, a tym samym z powrotem do obiegu wody. Wiele samorządów zmniejsza w ten sposób opłaty za odprowadzanie ścieków nawet o 50%, gdyż powoduje to odciążenie sieci kanalizacyjnej.

Zobacz program szkolenia dla architektów

Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

Firma: Dorken
Termin: 03.12.2020, godz. 11:00
Tytuł prezentacji: Dach zielony Dorken Delta jako element małej retencji miejskiej
W programie szkolenia m.in.:
- dach zielony DELTA jako akumulacja wody deszczowej (deszcze nawalne) i zapobieganie niewydolności systemu kanalizacji miejskiej. Ograniczenie spływu powierzchniowego
- dach zielony DELTA jako naturalny zbiornik wodny w okresie niedoborów wodnych
- systemy drenażowe DELTA- ograniczenie „wysadzeń” zimowych.

Prowadzący szkolenie:
Piotr Pytel Dorken
Absolwent SGGW Wydział Technologii Drewna.
Od wielu lat związany z branżą budowlaną gdzie rozwijał swoje kompetencje. Wieloletni praktyk w różnych obszarach budownictwa, w tym zagospodarowania terenów zielonych. Obecnie pracuje w dziale technicznym w firmie Dorken Delta Folie. Odpowiada za obszar wdrożenia nowych produktów,oraz kompleksowe doradztwo w zakresie doboru rozwiązań dla dachów zielonych i skośnych.

* Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracji na webinarium, ponieważ na jego podstawie będą wystawiane i wysyłane certyfikaty.

** Po zakończonym szkoleniu w ciągu 14 dni zostanie wysłany drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min.

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!