Jesienne porządki – przygotuj nawierzchnie na zimę. Webinarium Libet

Jesienne porządki – przygotuj nawierzchnie na zimę. Webinarium Libet

Zapraszamy na webinarium architektoniczne firmy Libet, którego tematem będzie przygotowanie nawierzchni na zimę.  Szkolenie odbędzie 13 października 2020 o godz. 11:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko zarejestrować się.

Zobacz program szkolenia dla architektów

Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

Firma: Libet
Termin: 13.10.2020, godz. 11:00
Tytuł prezentacji: Jesienne porządki – przygotuj nawierzchnie na zimę

Co w programie szkolenia: Podczas najbliższego webinarium porozmawiamy o tym, jak skutecznie czyścić różne nawierzchnie i usuwać zróżnicowane zabrudzenia. W jaki sposób przygotować do zimy podjazd, taras czy elementy małej architektury w ogrodzie. Skupimy się także na renowacji, impregnacji i fugowaniu – zarówno w kontekście rodzajów preparatów, jak i podstawowych zasad ich stosowania, aby efekt cieszył oko przez długi czas. Na koniec przedstawimy kilka pomysłów na spędzenie jesiennych wieczorów w domu, a właściwie rozwiązań, które mogą nam je umilić. 

Prowadzący szkolenie:

Ewa Stangret – Menadżer ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży w Libet S.A.

Ewa Stangret, Menadżer ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży w Libet S.A.
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.
Swoją przygodę z betonem rozpoczęła ponad 12 lat temu i do dnia dzisiejszego rozwija swoje doświadczenie, pogłębiając je również o wysokiej klasy płyty ceramiczne, oświetlenie czy elementy małej architektury. W Libet S.A. zajmuje się rozwojem nowych kanałów dystrybucji, szkoleniami oraz wsparciem technicznym. Praca w tej branży dla kobiety nie jest łatwa… ale z pełną świadomością mówi, że kocha to, co robi, a to jest chyba najważniejsze.  

Kamil Drewczyński–Menadżer ds. Wsparcia Sieci Sprzedażyw Libet S.A.

Kamil Drewczyński, Menadżer ds. Wsparcia Sieci Sprzedaży w Libet S.A.
Technik Budownictwa Ogólnego oraz Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.
W Libet S.A. odpowiada za szereg działań wspierających sprzedaż np.: przygotowywanie kompleksowej dokumentacji technicznej, instrukcji montażu produktów dla wykonawców, architektów, partnerów handlowych i klientów indywidualnych. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży drogowej łączy w swoich działaniach teorię z praktyką, czego efektem są prowadzone szkolenia i warsztaty z technik montażu i obróbki materiałów betonowych, ceramicznych, oświetlenia ogrodowego Libet Light oraz małej architektury krajobrazu. Również służy wsparciem w poszukiwaniu nowych dostawców, kooperantów, partnerów biznesowych i technicznych.

* Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracji na webinarium, ponieważ na jego podstawie będą wystawiane i wysyłane certyfikaty. 

** Po zakończonym szkoleniu w ciągu 14 dni zostanie wysłany drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min. 

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

GregXI 2020-10-31 10:37:17

Polecam kopalnię informacji na temat projektowania, wykonania nawierzchni w Radach i Poradach na stronie Buszremu

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!