Bezdotykowe rozwiązania Grohe. Elektroniczna armatura dziś. Webinarium GROHE

Bezdotykowe rozwiązania Grohe. Elektroniczna armatura dziś. Webinarium GROHE

Serdecznie zapraszamy architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką na szkolenie, które odbędzie się 15 września 2020 o godz. 11:00. Tym razem poprowadzi je firma GROHE, a tematem webinarium będzie przegląd nowoczesnych i bezdotykowych rozwiązań do łazienki. Udział bezpłatny. Obowiązuje rejestracja.

Zobacz program szkolenia dla architektów

Firma: GROHE
Termin: 15.09.2020, godz. 11:00

Tytuł prezentacji: Bezpieczeństwo i higiena przede wszystkim. Bezdotykowe rozwiązania Grohe. Elektroniczna armatura dziś. 

Opis szkolenia: Zachowanie najwyższej higieny jeszcze nigdy nie było tak istotne. W dzisiejszym świecie najchętniej ograniczylibyśmy dotykanie najróżniejszych powierzchni do minimum, mając świadomość, że wiąże się to z przenoszeniem zarazków. Dlatego szukamy bezdotykowych rozwiązań, które można zainstalować zarówno w domu, jak i miejscach publicznych.

Niezależnie od tego czy szukamy armatury do prywatnej łazienki czy kompletnych rozwiązań bezdotykowych do łazienki użytku publicznego, w ofercie firmy GROHE znajdzie się idealne rozwiązania. To doskonały sposób, aby zapewnić skuteczną ochronę przed przenoszeniem patognów wszędzie tam, gdzie korzysta się z bieżącej wody.

Prowadzący szkolenie:  Cezary Kowalczyk 

* Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracji na webinarium, ponieważ na jego podstawie będą wystawiane i wysyłane certyfikaty. 

** Po zakończonym szkoleniu w ciągu 14 dni zostanie wysłany drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min.

 Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl


 

Webinarium GROHE. Bezpieczeństwo i higiena przede wszystkim. Rozwiązania bezdotykowe.

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!