Kontrolowana wentylacja: Webinarium Stiebel Eltron

Kontrolowana wentylacja: Webinarium Stiebel Eltron

Zapraszamy na szóste webinarium firmy Stiebel Eltron, które tym razem poświęcone będzie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Szkolenie, które odbędzie się 25 sierpnia 2020 o godz. 11:00 skierowane jest do architektów, firm inżynierskich (instalacyjnych) projektantów i przedstawicieli hurtowni.

Zobacz program szkolenia

Firma: Stiebel Eltron
Termin: 25.08.2020, godz. 11:00
Prowadzący szkolenie: Adam Koniszewski, Project Business Director

Tytuł prezentacji: Wymiana wiedzy i doświadczeń - kontrolowana wentylacja z odzyskiem ciepła dla budownictwa jednorodzinnego nowego i modernizowanego

Program szkolenia:
1. Ogólne informacje i prezentacja firmy Stiebel Eltron.
2. Wprowadzenie do wentylacji mechanicznej (nawiewno – wywiewnej)z odzyskiem ciepła.
3. Zasady projektowania wentylacji mechanicznej mieszkań budownictwa jednorodzinnego na wybranym przykładzie.
4. Wentylacja centralna LWZ (ENTHALPY) – prezentacja urządzeń, charakterystyka, rozwiązania systemowe dla nowych obiektów.
5. Wentylacja centralna z powietrzną pompą ciepła LWZ CS PREMIUM (kompaktowe rozwiązania do grzania / chłodzenia / przygotowania c.w.u / wentylacji pomieszczeń) – prezentacja urządzeń, charakterystyka, rozwiązania systemowe dla nowych obiektów
6. Wentylacja decentralna LWE – prezentacja urządzeń, charakterystyka, rozwiązania systemowe dla nowych i modernizowanych obiektów.
7. ProjektowanieON-LINEz platformą TOOLBOX Stiebel Eltron
8. Podsumowanie / Zakończenie seminarium

Prowadzący szkolenie, Adam Koniszewski, Stiebel Eltron Polska:
"Można powiedzieć, że w moim przypadku zainteresowanie i wykształcenie łączy się w jedno z pracą zawodową i w tym aspekcie jestem człowiekiem spełnionym. Ukończyłem dwa kierunki studiów magisterskich ściśle związanych z branżą HVACR. W  2009 r. była to Politechnika Gdańska (kierunek mechanika i budowa maszyn), specjalność systemy, urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne oraz w 2012 r. Politechnika Białostocka (kierunek  inżyniera środowiska), specjalność sieci i systemy sanitarne. W dniu obrony pracy magisterskiej dostałem swoją pierwszą, poważną pracę w jednej z wiodących firm na rynku, która zajmuje się odnawialnymi źródłami energii. Obecnie od 2020r. pełnię funkcję dyrektora ds. inwestycji w firmie Stiebel Eltron Polska.
Ponadto jestem autorem kilkudziesięciu artykułów na temat systemów grzewczych i chłodzących opartych na odnawialnych źródłach energii. Okazjonalnie prowadzę zajęcia na wyższych uczelniach jako wykładowca z przemysłu. Dodatkowo posiadam uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych."

Czas prezentacji: 3 godziny z dwiema przerwami po 15 minut

* Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracji na webinarium, ponieważ na jego podstawie będą wystawiane i wysyłane certyfikaty.

** Po zakończonym szkoleniu w ciągu 14 dni zostanie wysłany drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min.

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!