include/layouts/default/content_default.php
Diament meblarstwa 2021 - rusza 15 edycja konkursu

Diament meblarstwa 2021 - rusza 15 edycja konkursu

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do konkursu „Diament Meblarstwa 2021”, organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A.

To już 15. edycja znanego i cenionego w branży meblarskiej i sektorze wyposażenia wnętrz konkursu, który od wielu lat pozwala budować pozytywny wizerunek firm i promować wartościowe produkty, wskazane przez szerokie grono ekspertów. W tym roku zgłoszenia będą przyjmowane do 12 października, tradycyjnie już w 21 kategoriach produktowych, w ramach których uczestnicy mają możliwość wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy. Natomiast w kategorii „młody design” studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą zgłaszać bezpłatnie swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

Regulamin konkursu „DIAMENT MEBLARSTWA 2021”

Terminy i opłaty
KONKURS SKŁADA SIĘ Z 5 ETAPÓW
ETAP 1: cena promocyjna
1 czerwca – 31 lipca 2020 r. – promocyjny koszt zgłoszenia pierwszego produktu: 990 zł + 23% VAT
ETAP 2: cena regularna
1 sierpnia – 12 października 2020 r. – regularny koszt zgłoszenia pierwszego produktu: 1.790 zł + 23% VAT
ETAP 3: głosowanie kapituły
19 – 26 października 2020 r. – głosowanie kapituły konkursowej
ETAP 4: nagrodzeni
29 – 30 października 2020 r. – poinformowanie uczestników o wynikach konkursu
2 listopada 2020 r. – opublikowanie wyników na stronie konkursowej www.diamentmeblarstwa.pl
ETAP 5: gala konkursowa
grudzień 2020 – uroczysta Gala wręczenia nagród w konkursie (Warszawa)

Kapituła konkursu
Zwycięzców wskaże kapituła, w skład której wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Ocenie poddane zostaną wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność, zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia oraz ogólna prezencja produktu.

Na potrzeby konkursu wydany zostanie specjalny katalog konkursowy, w którym zaprezentowane zostaną wszystkie produkty zgłoszone do konkursu. Ponadto zapowiedzi konkursu, wyniki, jak również relację z gali finałowej, można będzie znaleźć w miesięczniku „BIZNES meble.pl”, na portalu www.biznes.meble.pl oraz na profilach: miesięcznika „BIZNES meble.pl” TUTAJ i konkursu „Diament Meblarstwa” TUTAJ.

Patronami Honorowymi i Medialnymi 15. edycji „Diamentu Meblarstwa” są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, co wiąże się z szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.


Więcej na: www.diament.meblarstwa.pl

Konkurs „Diament Meblarstwa 2021”

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!