Klasyka w najlepszym wydaniu w aranżacji domu na Mokotowie

Klasyka w najlepszym wydaniu w aranżacji domu na Mokotowie

Na Mokotowie znajdziemy nie jedną wnętrzarską perełkę – tym razem prezentujemy wnętrza domu zaprojektowane przez pracownię Taff Architekci. W tym sielskim azylu z łatwością zapomnimy, że znajdujemy się w samym centrum Warszawy.

Realizacje pracowni Taff Architekci z architektką Pauliną Taff na czele już nie raz pojawiały się naszych łamach. Poprzednio prezentowaliśmy luksusowy apartament w Wilanowie, tym razem architekci przygotowali nie lada gratkę dla miłośników klasycznych rozwiązań. Dom na Mokotowie jest jasny, przestronny i elegancki, stanowi oazę spokoju i azyl od wielkomiejskiego zgiełku.

Klasyczna aranżacja domu

W stylu podmiejskiej rezydencji

W domu zaprojektowanym przez Paulinę Taff króluje biel, beże oraz ponadczasowe wzornictwo. Elegancja idzie tutaj w parze z przytulnością, zaś charakteru przestrzeni nadają dodatki – tkaniny oraz dekoracje. Projektowane wnętrza są urzeczywistnieniem marzenia wszystkich tych, którzy tęsknią do bliskości natury, będąc jednocześnie w tętniącym życiem, dużym mieście. Wnętrza opływają w kameralne i przytulne rozwiązania, podane jednak w wyszukanej redakcji.

Największą zaletą projektowanej przestrzeni jest duża powierzchnia i świetna ekspozycja na słońce. Panoramiczne okna sprawiają, że pomieszczenia są doskonale doświetlone. Przestronna strefa dzienna łączy w sobie kuchnię, salon oraz jadalnie i stanowi doskonałe miejsce do spotkań w gronie najbliższych. Wzrok przykuwa tutaj wykończony drewnem sufit oraz przeszklona ściana zapewniająca widok na zieleń.

Klasyczna aranżacja domu

Ponadczasowe wzornictwo

Subtelne, naturalne wnętrze w stonowanych kolorach wchodzi w dialog z otoczeniem. Znajdziemy tutaj eleganckie elementy wyposażenia, nadające wnętrzu klasę. Obszerna część kuchenna wyposażona została w zabudowę o klasycznych, białych frontach. Wyspę kuchenną urozmaica blat wsparty na toczonych nogach. Elegancki styl rodem z podmiejskiej rezydencji kontynuowany jest w strefie wypoczynku, gdzie znajduje się pokaźny komplet wypoczynkowy.

Na piętrze znajduje się strefa prywatna właścicieli z sypialnią oraz łazienka. Także tutaj przeważa biel oraz jasne beże, mające za zadanie nadaniu przestrzeni ponadczasowego wyrazu. Ponadto znajdziemy tutaj również ciepły odcień taupe. W sypialni pojawił się centralnie usytuowany kominek oraz imponujący kryształowy żyrandol.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza domu

Aranżacja domu na Mokotowie – metryczka projektu wnętrza domu

typ projektowanej przestrzeni: wnętrza domu
inwestor: prywatny
pracownia: Taff Architekci
autor projektu: Paulina Taff
lokalizacja: Mokotów, Warszawa
zdjęcia: Aneta Tryczyńska
opracowanie: Wiola Imiolczyk

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

marianoo 2020-04-16 02:46:49

Your site is very interesting, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!