Targi Sztuki Dostępnej 2019

Targi Sztuki Dostępnej 2019

W dniach 16 i 17 listopada 2019 roku w budynku BABKA do wynajęcia w Warszawie (ul. Młocińska 5/7) odbędzie się druga edycja Targów Sztuki Dostępnej 2019. Tym razem w Targach weźmie udział 125 wystawców: galerii i wybranych artystów. Przedstawią oni różne gatunki sztuki współczesnej, od malarstwa i grafiki, po fotografię i rzeźbę.

Targi Sztuki Dostępnej to jedyne w Polsce profesjonalne targi sztuki z limitem ceny. Żadne z oferowanych tu dzieł nie może kosztować więcej niż 5 tys. zł. Pierwsze Targi odbyły się na początku marca w Warszawie i przyciągnęły ponad 3 500 gości. Skala transakcji była imponująca: w ciągu dwóch dni sprzedano w sumie około 900 dzieł sztuki!

Targi designu i nie tylko

Galeria Artemis z Krakowa zaproponuje oryginalne prace na papierze m.in. Edwarda Dwurnika, Franciszka Starowiejskiego, Jerzego Nowosielskiego, Franciszka Maśluszczaka. Na stoisku warszawskiej Galerii Grafiki i Plakatu będzie można kupić znakomity portret Picassa autorstwa Jana Młodożeńca. Częstochowska galeria Kolorywystawi na sprzedażrysunek Rafała Olbińskiego oraz kilka prac Tomasza Sętowskiego. Foksal 17zaoferuje trzy grafiki sygnowane (!) przez Zdzisława Beksińskiego. Nie zabraknie oczywiście „światowych” nazwisk. Specjalizująca się w nurcie street art galeriaBrain Damagez Lublina zapowiada sprzedaż rzeźby zlimitowanej edycji autorstwa artysty znanego jako KAWS orazwysokiej jakości grafikę Banksy’ego.

Więcej informacji o targach znajdziesz na stronie: targisztukidostepnej.pl 

Targi Sztuki Dostępnej Jesień 2019

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

fabianno 2020-04-13 06:43:35

Your page is very cool, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!