100%LovePolskiOriginal - wystawa polskiego designu na Warsaw Home

100%LovePolskiOriginal - wystawa polskiego designu na Warsaw Home

Pod hasłem „100%LovePolskiOriginal” podczas targów Warsaw Home 2019 (3-6 października 2019, Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, Nadarzyn) odbędzie się wystawa prezentująca dorobek uznanych polskich designerów. Wśród wybranych twórców znaleźli się Bujnie, Grynasz Studio, Katarzyna Jasyk, Joanna Leciejewska, Mad Bicycles, Studio Ganszyniec, Tabanda oraz Witamina D. To oni i ich prace będą głównymi bohaterami dedykowanej przestrzeni w hali F na terenie Ptak Warsaw Expo 2019.

Stowarzyszenie #loveOriginal powstało z autentycznej miłości do wzornictwa i potrzeby edukowania architektów, projektantów, inwestorów i klientów o wartości posiadania oryginałów, a nie ich imitacji. 

„Naszą misją jest propagowanie etycznych zachowań konsumenckich. Tylko one mogą być podstawą swobodnej twórczej pracy projektantów, sprzyjać rozwojowi kultury materialnej i pielęgnowaniu dziedzictwa” – mówi Berenike Milkowska-Milbrodt, prezeska Stowarzyszenia.„Wystawąna Warsaw Homechcemy pokazać wybór przedmiotów stworzonych przez artystów i designerów, którzy przekazują w nich swoją osobowość i talent, którzy wyrażają siebie, wpisują się w trendy i tworzą własne, czerpią z tradycji, bawią się materiałami, piszą nowy rozdział historii polskiego wzornictwa użytkowego” – dodaje.

Zobacz galerię zdjęć polskich designerów

Źródło: loveOriginal

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!