RZUT Poziomy – rozmowy o projektowaniu

RZUT Poziomy – rozmowy o projektowaniu

RZUT Poziomy/01 – Michał Piasecki – Forma a technologia

Centrum Architektury i Wzornictwa w Łodzi oraz klubokawiarnia Owoce i Warzywa zapraszają na rzeczową i wartką dyskusję o projektowaniu. Spotkanie jest częścią projektu o nazwie RZUT Poziomy. Cykl wykładów zostanie zainaugurowany 15 lutego w Owocach i Warzywach wystąpieniem Michała Piaseckiego - Forma a technologia. Architekt opowie o swojej działalność konsultingowej związanej z komputerowym wspomaganiem projektowania i tworzeniem niestandardowego oprogramowania, skryptów i modeli parametrycznych, umożliwiających generowanie, zarządzanie i optymalizację złożonych form.
W drugiej części spotkania dyskusję z zaproszonym gościem poprowadzi Igor Gałązkiewicz.

Ideą RZUTU Poziomego jest omówienie i analiza konkretnych zagadnień z dziedziny wzornictwa, architektury
i brandingu poprzez pryzmat doświadczenia zaproszonego gościa. Formuła cyklicznych, otwartych spotkań pozwoli łódzkiej publiczności na częstszy kontakt z dziedzinami projektowymi. Ze względu na profil działalności CAiW nie zabraknie także kwestii poświęconych zastosowaniu dziedzin projektowych w procesie wzmacniania i budowania tożsamości marki.

Spotkania w ramach cyklu RZUT Poziomy będą prowadzone naprzemiennie w CAiW oraz klubokawiarni Owoce i Warzywa.

Michał Piasecki

Michał Piasecki prowadzi działalność konsultingową w dziedzinie komputerowego wspomagania projektowania i wytwarzania od 2009 roku. Tworzy niestandardowe oprogramowanie, skrypty i modele parametryczne, które umożliwiają generowanie, zarządzanie i optymalizację złożonych form. Zajmuje się interdyscyplinarnymi projektami na styku architektury, projektowania produktu i grafiki. Przed rozpoczęciem własnej działalności Michał pracował jako architekt i ukończył Wydział Architektury na Politechnice Warszawskiej, Iaac w Barcelonie oraz Msc Adaptvie Architecture and Computation na Bartlett w Londynie.

www.michalpiasecki.com

 /Każdej edycji RZUTU Poziomego towarzyszyć będzie kolekcjonerska pocztówka z projektem bohatera danego spotkania. O identyfikację projektu zadba Marcin Dąbrowski ze studia Ortografika.

Po garść świeżych informacji o projekcie zapraszamy na stronę http://www.facebook.com/RZUTpoziomy

RZUT Poziomy/01 – Michał Piasecki – Forma a technologia, 22.02.2012, godz. 18.30, klubokawiarnia Owoce i Warzywa, ul. Traugutta 9, Łódź/

www.designcentre.plwww.owoceiwarzywa.com

Komentarze

Ilość komentarzy: 2

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

fabianno 2020-04-09 23:43:15

Your page is very cool, i have bookmarked it.

fabianno 2020-04-23 18:11:23

Your page is very cool, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!