include/layouts/default/content_default.php

Bliżej… dzięki wnętrzom skandynawskim

dodano: 08.02.2012r.

Zacznijmy od wspólnego jedzenia. Jasna, funkcjonalna kuchnia sprzyja rodzinnemu przygotowaniu posiłków. Dobrze zaprojektowana, służy nie tylko do „wyglądania”, ale również, dzięki prawidłowo rozmieszczonym sprzętom i szafkom, swobodnie się w niej poruszamy. Odpowiedniej długości blaty powodują, że przyjemnie przyrządza się różne dania.

Charakterystycznym meblem umożliwiającym integrację domowników jest stół. Przy nim możemy usiąść, delektować się wspólnym posiłkiem, rozmawiać, grać w gry z dziećmi. Kształt jest bardzo ważny. We wnętrzach skandynawskich często jest okrągły, co sprawia, że wszyscy są sobie równi. Prostokątny powoduje, że ktoś siedzący przy krótszym boku może czuć się wyróżniony.  

zdj. Alvhem Mäkleri och Interiör

Komentarze

Ilość komentarzy: 5

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Anna 2012-02-08 18:54:09

To jest to!
Każda rzecz na swoim miejscu a najważniejszy jest człowiek i jego potrzeby.

Rafał 2012-02-11 15:49:59

Tak i mieszkania o ogromnej powierzchni.
Niech pokażą Skandynawowie jak na 40 m2 zrobić takie wnętrza.

Henryk 2012-02-17 12:10:27

Jestem pod wrażeniem ... Nigdy nie byłem w Skandynawii - najdalej na \"północ\" to była IKEA, ale widzę, że są to ludzie ze wszech miar praktyczni. W domu mam tzw. open space, ale widzę, że kuchnia jako osobne pomieszczenie może rzeczywiście odegrać znaczącą rolę w umacnianiu więzi rodzinnych. Moją szczególną uwagę przykuła sypialnia i te \"... wygodne i stabilne łóżko ...\" oraz \"... Jasne, skandynawskie kolory...\", i to skupienie na wykonywanej czynności .... ,

Jagoda 2012-02-20 13:23:23

W tych czasach, gdy - nawet pod jednym dachem - każdy żyje obok siebie, wspaniale byłoby sprawić, by ludzie zbliżyli się do siebie. Jeśli można to osiągnąć poprzez wystrój wnętrza, to ja jestem na TAK!

Mahamed 2012-09-02 13:13:38

Dom jak U Babci . Przytulnie, bez napinania i wyanawiidzia. Idealne miejsce do wypicia w spokoju porannej kawy z Croissantem i godzinki z gazetą i książką. Szary kolor zawsze zestroi się z innym kolorem. W tym wypadku brązy nadały wnętrzom ciepłą i przytulności.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!