Piknik Architekta - spotkanie dla wnętrzarzy

Piknik Architekta - spotkanie dla wnętrzarzy

5 września 2019 o godz. 13.00 w Starej Fabryce Koronek w Warszawie (ul. Burakowskiej 5/7) odbędzie się pierwsze networkingowe spotkanie dla architektów. Bogaty program szkoleń i warsztatów w otoczeniu znanych warszawskich showroomów wnętrzarskich mają inspirować do wymiany poglądów, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Najpiękniejsze wnętrze, najciekawsze warsztaty, najpyszniejsze jedzenie to wszystko czeka na uczestników wydarzenia. Eksperci będą się mierzyć z trudnymi tematami np. technologii zmieniającej wnętrza, trudnej sztuki home staging’u czy urządzania łazienki bez płytek. Nie zabraknie także szkoleń wizerunkowych poświęconych np. budowaniu marki architekta w mediach wnętrzarskich. A to wszystko w absolutnie pięknym, industrialnym wnętrzu Starej Fabryki Koronek.

Jest to jedno z najbardziej niezwykłych, inspirujących miejsc na mapie Warszawy. Rodzinny zakład Lanadau’ów, działający przy Burakowskiej od 1910 r., cieszył się wielką renomą w całej Polsce (posiadał przedstawicielstwa m.in. we Lwowie, Katowicach, Wilnie). Błyskawiczne tempo rozwoju fabryki przerwał wybuch II wojny światowej. Przetrwał główny gmach fabryki wzniesiony na planie litery L z charakterystyczną nietynkowaną cegłą, który przenosi nas w czasy tkanych ręcznie koronek…W takim wnętrzu gości zachwycić ma także najpyszniejsze menu i wyborne czerwone wino. 

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz na piknikarchitekta.pl


Piknik Architekta, spotkanie dla architektów wnętrz, spotkanie dla wnętrzarzy, Stara Fabryka Koronek, wydarzenie dla architektów

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!