Konkurs „MINImum powierzchni, MAXImum funkcjonalności”

Konkurs „MINImum powierzchni, MAXImum funkcjonalności”

25 metrów kwadratowych to tysiące potencjalnych aranżacji. Konkurs „MINImum powierzchni, MAXImum funkcjonalności” umożliwia architektom i projektantom wnętrz zaproponowanie najlepszych rozwiązań w mieszkaniu w skali mikro. Najciekawszy projekt zostanie zrealizowany w ramach wrocławskiej inwestycji Minimaxy.

Według raportu „Mieszkania przyszłości. Czynniki zmian i trendy 2018” przygotowanego przez Infuture Hatalska Foresight Institute mieszkańcy aglomeracji przyszłości będą korzystać przede wszystkim z niewielkich, kompaktowych mieszkań. Już teraz mikro mieszkania zyskują coraz większą popularność wśród osób poszukujących praktycznego i ekonomicznego lokum w mieście. Aby stworzyć pole do dyskusji o tym trendzie, portal Homebook.pl organizuje konkurs dla specjalistów wraz z wiodącymi producentami wyposażenia i materiałów wykończeniowych.

Od 16 kwietnia architekci i projektanci wnętrz mogą przesyłać propozycje aranżacji 25-metrowego mieszkania z antresolą, które najlepiej odpowiada potrzebom nowoczesnego człowieka. – Trendy ergonomicznego, minimalistycznego stylu życia to nowe wymogi stawiane nie tylko architektom, ale również producentom materiałów wykończeniowych – zauważa Katarzyna Ciesielska-Szymczak, menedżer ds. content marketingu w Ceramice Paradyż. – Klienci poszukują produktów prostych, wytrzymałych i wielofunkcyjnych, które nadążą za ich dynamicznym stylem życia. Konkurs „MINImum powierzchni, MAXImum funkcjonalności” pozwoli na zaprezentowanie, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej na niewielkich powierzchniach, ale też pokaże, jak wiele jest niezwykłych pomysłów na ich zaaranżowanie i pokazanie w nich stylu ich mieszkańców.

W eksperckim jury oceniającym zgłoszenia zasiadają między innymi: Natalia Hatalska – analityk trendów i założycielka IHFI, Yassen Hristov – fotograf wnętrz i założyciel agencji Hompics oraz Jakub Szczęsny – architekt stojący za projektem Domu Kereta. Termin składania prac mija 26 czerwca, ogłoszenie wyników nastąpi 17 lipca. Laureat I miejsca otrzyma 10 tys. zł oraz realizację projektu w inwestycji www.minimaxy.pl. Nagrodą za zdobycie II miejsca jest Wacom MobileStudio Pro – lekki, przenośny komputer oraz najnowsze pióro Wacom Pro Pen 2.

Więcej informacji odnośnie konkursu na stronie: mieszkanieprzyszlosci.homebook.pl

konkurs dla architektów, konkurs, design

Komentarze

Ilość komentarzy: 3

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Skorupski Studio 2019-07-27 16:03:07

https://www.skorupski-studio.pl/wyniki-konkursu-minimum-powierzchni-maximum-funkcjonalnosci-zdobylismy-1-miejsce

marcoo 2020-04-11 02:03:18

Your site is very interesting, i have bookmarked it.

fabianno 2020-04-13 18:34:40

Your page is very nice, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!