Armatura dla dzieci

Armatura dla dzieci

Bateria, która sama napełnia wannę na kąpiel dla dziecka.

Kąpiele małego dziecka to jedna z ważniejszych czynności dla młodych rodziców. Wymaga cierpliwości i skupienia, niezależnie, od tego czy jest to kilkumiesięczny maluch uczący się siadać, czy sześciolatek, który sam poradzi sobie np. z napełnieniem wanny. Rozwiązaniem może być bateria, która sama wyłącza strumień wody po napełnieniu wanny.

Jeśli chcemy, by kąpiel była dla naszego dziecka źródłem przyjemnych doznań, dla nas momentem relaksu, a nie nerwowym wykonywaniem wielu czynności na raz, powinniśmy zadbać o dobrą organizację czasu. Wsparciem może być bateria wyposażona w nowatorski mechanizm, dzięki któremu samodzielnie napełnia wannę. W tym czasie możemy w całości poświęcić czas dla naszego malucha.

Każdy rodzić wie, że kąpiel małego dziecka wymaga wykonania co najmniej kilku czynności: ustawienia odpowiedniej temperatury w łazience oraz wody w wannie, przygotowanie ręcznika, pieluszek, piżamki, kosmetyków do pielęgnacji. Dodatkowo, napełnianie wanny wymaga kontroli i pilnowania, aby woda nie przelała się i miała odpowiednią temperaturę. Wyręczy nas w tym bateria łazienkowa, której dodatkowym atutem jest fakt, że jest termostatyczna, więc nie musimy sprawdzać na bieżąco, czy woda nie jest za ciepła, lub za zimna. Aby zaprogramować mechanizm napełniania wody do poziomu jaki preferujemy, wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący się na baterii. Przy kolejnych użyciach bateria już sama wie, kiedy ma automatycznie zamknąć strumień. Jest to również udogodnienie dla starszych dzieci: sześciolatek dzięki mechanizmowi może samodzielnie przygotować kąpiel.

Bezpieczeństwo i ekologia dla maluchów

Bateria jest także wyposażona w rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, zaprojektowane z myślą o dzieciach. Trzylatek, który radośnie baraszkuje w wannie i traktuje wszystko jak zabawki, wymagające dotykania i kręcenia, może podczas kąpieli przez nieuwagę przekręcić kurki
i odkręcić gorącą wodę, która go poparzy. W tej sytuacji bezpieczeństwo zapewni blokada temperatury na poziomie 38°C, chroniąca dzieci właśnie przed poparzeniem. Pełnię bezpieczeństwa zapewnia również specjalna obudowa baterii, która mimo wbudowanego termostatu, nie nagrzewa się.

A dla rodziców…

Mechanizm EcoLed w baterii to wygodne rozwiązanie także dla rodziców, szczególnie tych dbających o oszczędne zużycie wody. Światełko wmontowane w baterii pokazuje zielonym kolorem, że kąpiel jest ekologiczna, a czerwonym, że czas kończyć prysznic, gdyż zużyliśmy już za dużo wody. Kolorowa, sygnalizacja świetlna to także dobre rozwiązanie w edukacji naszych maluchów, by już od najmłodszych lat uczyć dzieci ekologicznych postaw.

Źródło: materiały prasowe

 

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!